Quantcast
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸
May 20, 2019
500-2_(with_line)

تأییدیه‌ها علاوه بر اینکه اعتبار این گوشی هوشمند، که برندۀ جایزه شده است، را بیشتر می‌کند تأکیدی بر اقدامات آگاهانه و سازگار با محیط زیست است.

ال‌جی الکترونیکس تأییدیه‌های توسعۀ پایداری مهمی از سازمان UL Environment و Carbonfund.org برای گوشی هوشمند ال‌جی G2 کسب کرده است. همچنین، این تأییدیه‌ها اعتباری برای راهبردهای جهانی شرکت برای کاهش اثر کربن و ساخت محصولات دوست‌دار محیط زیست است.

ال‌جی G2 تحت استاندارد پایداری UL Environment برای تلفن‌های همراه با نشان ECOLOGO تأیید شده است. تأسیس این شاخۀ جدا برای تلفن‌های همراه برای ثبت جهانی EPEAT در انجمن دستگاه‌های الکترونیک سبز برای محصولاتی که امکانات سبزتری دارند برنامه‌ریزی شده است. این گوشی هوشمند جدید برچسب CarbonFree (بدون کربن) را به خود اختصاص داد. این نشان بر محصولات عاری از کربن دلالت دارد.

دکتر اسکات آن، رئیس و مدیر ارشد فناوری در ال‌جی الکترونیکس، می‌گوید: «کسب این تأییدیه‌های مهم بر تلاشی تأکید دارد که ما در زمینۀ کاهش اثر کربن انجام می‌دهیم تا برای مشتریان اطلاعات مهمی که می‌توانند به آنها اعتماد کنند را فراهم کند. تعهد ما برای پایداری محیطی با ال‌جی G2 نشان می‌دهد که با ال‌جی همه چیز ممکن است.»

ال‌جی G2، بعد از تحلیل جامعی که تشخیص می‌داد اثر کربن گوشی‌های هوشمند در طی چرخۀ عمر آنها چقدر است، تأییدCarbonFree  را دریافت کرده است؛ از چرخۀ تولید و صادرات تا استفاده و در نهایت عدم استفاده. برنامۀ تأییدCarbonFree  محصولاتی را که طی فرایندهای سخت‌گیرانه و دقیق شخص ثالث قرار گرفته‌اند، را شناسایی می‌کند. این فرایند شامل تعیین اثر کربن محصول و کاهش آن تا جای ممکن است. علاوه بر این، انتشارات باقی‌مانده را خنثی می‌کند.

اریک کارلسون، رئیس سازمان Carbonfund.org، تعهد ال‌جی به تولید و ترویج محصولات عاری از کربن و پیگیری استانداردهای دقیق و سخت شخص ثالث را تحسین می‌کند و می‌گوید: «تعهد ال‌جی برای برطرف کردن نگرانی‌های محیطی با ال‌جی G2 گواهی دیگر از این است که آنچه برای محیط خوب است برای کسب‌وکار هم خوب است.»

تأیید ECOLOGO برای UL به استاندارد UL 110 (توسعۀ پایداری برای تلفن‌های همراه) بر اساس جنبه‌هایی از تمامی چرخه‌های عمر تلفن‌های همراه  برای سلامت انسان و محیط زیست است. به گفتۀ UL، به این روش، کارخانجات سازنده، فروشندگان و خریدارانی که به دنبال گوشی‌های موبایل پایدار می‌گردند راهی آسان برای شناسایی آنها دارند.

سارا گرین‌اشتیان، رئیس سازمان UL Environment می‌گوید: «نشان تأیید ECOLOGO برای UL به استاندارد UL 110 به سازندگان محصول مانند ال‌جی قدرت می‌دهد که به روشنی تعهدات خود مبنی بر سنجش و ارتباط عملکرد محیطی محصولشان را نشان دهند. UL تأثیر محیطی کاهش‌یافته را برای محصولاتی مانند ال‌جی G2 تشخیص می‌دهد تا اطمینان دهد که بازار به محصولات سالم‌تر و پایدارتر شناخته‌شده دسترسی دارد.»

استاندارد UL 110 قلب شاخۀ جدید تلفن‌های همراه است که برای EPEAT، سیستم شخص ثالث رتبه‌بندی سبز، ساخته شده است و محصولات را در چرخۀ عمر بررسی می‌کند تا طراحی آنها را برای بازیافت، جدا کردن مواد سمی، استفاده از مواد بازیافتی و قابل بازیافت، دوام محصول، بازده انرژی، عملکرد مشترک و بسته‌بندی و دیگر مشخصات را هدف قرار دهد. EPEAT با ۸ دولت ملی، شامل ایالات متحده، و نظام‌های آموزشی و درمانی و شرکت‌های چندملیتی به عنوان یک نیاز زیست‌محیطی برای خرید به کار می‌رود.

به گفتۀ رابرت فریزبی، مدیرعامل انجمن دستگاه‌های الکترونیک سبز، ارزیابی سریع و چرخۀ عمر کوتاه محصولات همراه “فرصتی واضح برای کاهش تأثیر زیست‌محیطی ارائه می‌دهد. با استفاده از استاندارد UL 110، ال‌جی G2 خود را برای موفقیت آماده کرده است و سهام‌داران همچنان برای تولید شاخۀ تلفن‌های همراه EPEAT به جلو در حرکت هستند.»

ال‌جی G2 از طراحی مبتکرانه کلید پشت برای دسترسی آسان و طبیعی برخوردار است. ال‌جی G2 با استفاده از نمایشگر ۵٫۲ اینچ Full HD و تقریباً بدون قاب یک گوشی هوشمند قدرتمند است که بهترین فناوری موبایل را در کنار هم جمع می‌کند. ال‌جی G2 با پردازنده کوالکوم Snapdragon™ ۸۰۰ برای عملکرد چندوظیفگی سریع و مجموعه‌ای از امکانات مانندAnswer Me  و KnockON ساخته شده تا همراهی مناسب و کامل برای کار و بازی باشد. با دوربین ۱۳ مگاپیکسلی که قابلیت ثبت نوری تصویر دارد، ال‌جی G2 تصاویر و ویدئوهای واضح، حتی در شرایط کم‌نور برای صحنه‌های پرحرکت و سریع ثبت می‌کند.

ال‌جی G2 یکی از جدیدترین و جذاب‌ترین گوشی‌های هوشمند بازار است که تحسین مجله‌های مشتری‌محور و پرطرفدار زیادی را به خود جلب کرده است و بین ۱۰ محصول برتر اندروید در سال ۲۰۱۳ است.

6 دیدگاه در “کسب تأییدیه UL ENVIRONMENT و CARBONFREE محیط زیست برای ال‌جی G2

  1. ببخشید من یه مدت نبودم خبر ندارم جی ۲ ۳۲ چی شد؟
    هرچند وقت یه بار به سرم میزنه z1 or s4بگیرم ام همیین که جی ۲ میاد تو زهنم با سرعت طرف سطل اشغال پرتشون میکنم ال جی اگه تا ده سال دیگه هم ۳۲ گیگو نیاری من بازم به عشق جی ۲ منتظر میمونم

  2. سلام.شاید جای این سوال اینجا نباشه ولی میپرسم
    من فلش رو به وسیله ی usb onthe go وصل میکنم به گوشی ولی نمیتونم به محتویاتش دسترسی پیدا کنم.توی file manager هم نیست.چاره چیه؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو