Quantcast
اسفند ۲۸, ۱۳۹۷
March 19, 2019
wm

بیشتر خانه‌دارها از ماشین لباسشویی و خشکشویی ال‌جی برای انجام همه شست‌وشو، حتی ظریف‌ترین لباس‌ها، استفاده می‌کنند زیرا با انتخاب وسیع برنامه‌های شست‌وشو در مدل‌های مدرن از این ماشین‌های لباسشویی شست‌وشوی هر نوع لباسی امکان‌پذیر است. ماشین‌های لباسشویی که درب آنها از جلو باز می‌شود در از بین بردن کثیفی لباس‌ها با استفاده از میزان کمی از مواد شوینده بهتر هستند. برای شست‌وشوی لباس‌های کثیف‌تر، استفاده از موارد شوینده بیشتر، مواد سفیدکننده یا لکه‌بر، بیش از میزان توصیه‌شده، کیفیت شست‌وشو را بهتر نخواهد کرد. در عوض، مواد شوینده بر روی لباس‌ها و داخل لباسشویی باقی می‌مانند.

بهترین شوینده

هنگام استفاده از نرم‌کننده الیاف و پارچه برای استفاده در ماشین لباسشویی ال‌جی، چندین گزینه از مایع تا جامد را می‌توانید انتخاب کنید. اگر از نرم‌کننده‌های مایع استفاده می‌کنید، برندی را انتخاب کنید که برای ماشین‌های لباسشویی پربازده و کارامد (HE) طراحی شده است. هرگز از نرم‌کننده‌هایی که فرمول معمولی دارند برای ماشین‌های لباسشویی پربازده یا با راندمان انرژی بالاتر استفاده نکنید زیرا مواد نرم‌کننده روی لباس و داخل لباسشویی شما باقی می‌ماند. اگر از مواد نرم‌کننده جامد، یعنی ورقه‌های خشکشویی استفاده می‌کنید، فقط یکی از آنها را برای هر بار شست‌وشوانتخاب کنید. این ورقه‌ها در درازمدت و بر اثر استفاده در ماشین خشکشویی باقیمانده بر جای می‌گذارند. بنابراین، همیشه و به طور مرتب داخل دستگاه را تمیز کنید تا از انباشت آنها پیشگیری کنید.

8 دیدگاه در “استفاده از مواد شوینده در ماشین لباسشویی و خشکشویی ال‌جی

  1. ایا می توان از مایع سفید کننده در ماشین لباسشویی فوق استفاده نمود نحوه استفاده چگونه است برای پاک کردن لک بر روی لباسهای سفید

  2. هم لباسشویی خودم و هم مامانم ال جیه. ولی متاسفانه راضی نیستیم. اولاش خوب بود تا چند ماه فقط. الان دیگه نرم کننده رو نمیبره. بعد از شستشو نرم کننده سرجاشه! دلیلشو نمیدونم!

    • بعد از مدتی استفاده از پودرهای لباسشوئی بندریج پودر در داخل محفظه رسوب کرده و میتواند مسیر عبور مخلوط اب و مایع سفید کننده و نرم کننده را مسدود نماید خوشبختانه در اکثر مدلها جا پودری به آسانی از محل خود قابل جداشدن است مستنوانید با خارج کردن و شتشوی کامل آن و تمیز کردن اطرف محل جاپودری با حوله نم دار و جا زدن مجدد مشکل را حل کنید ضمنا استفاده زیاد از مواد سفید کننده در دراز مدت میتواند به لاستیک دور درب لباسشوئی صدمه بزند باز بینی فیلتر لبساشوئی و عندالزوم شتشوی و تمیز کردن آن تمیز کردن صافی در محل ورودی اب سرد و گرم خشک کردن لاستیک دور درب پس از شستشو و باز گذاشتن درب لباسشوئی تا نیم ساعت پس از اتمام شستشو و استفاده از پور لباسشوئی های انزیم دار و دارای مواد نرم کننده و همچنین استفاده از مایع لباسشوئی مخصوص لباس های مشکی و رنگی و همچنین مایع مخصوص شستن پرده بجای پودر در افزایش عمر و دوام لباسشوئی بسیار اثر گذار است

  3. سلام.یه مدتیه قسمت جای نرم کننده جا پودری ماشین لباسشویی من (ال جی هفت کیلویی)نرم کننده را به مخزن شستشو منتقل نمیکنه .لطفا راهنمایی کنید چکار کنم؟

    • در اکثر مدلهای ال جی و تقریبا تمامی مدلهای دایرکت درایو یا بدون تسمه جای پودری برحتی خارج می شود آن را خارج و با اب ولرم بشوئید ممکن است رسوب پودر ماشین لباسشوئی مشکل فوق را بوجود اورده باشد .

  4. پودرصابون‌داخل‌مخزن‌پودرماشین‌لباسشویی‌گیر‌کرده‌واب‌از‌مخزن‌بیرون‌میریزد‌چکار‌کنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو