Quantcast
آذر ۱۶, ۱۳۹۹
December 6, 2020
lgdisplaylogoofficial

سئول، کره- شرکت LG Display گزارش داد که درآمد بازبینی‌نشده بر اساس استانداردهای گزارش مالی بین‌المللی برای سه ماهه سوم مختوم به ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۵ به قرار زیر است:

  • درآمد سه ماهه سوم ۲۰۱۵ به میزان ۷ درصد افزایش داشته و از ۶۷۰۸ میلیارد وان کره در سه ماهه دوم ۲۰۱۵ به ۷۱۵۸ میلیارد وان کره رسیده و نسبت به سه ماهه سوم سال ۲۰۱۴ با ۶۵۴۷ میلیارد وان کره ۹ درصد افزایش نشان داده است.
  • سود اجرایی در سه ماهه سوم امسال ۳۳۳ میلیارد وان کره گزارش شده که نسبت به سه ماهه قبل با ۴۸۸ میلیارد وان کره ۳۲ درصد کاهش داشته و نیز نسبت به سود اجرایی سال گذشته در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۴ که ۴۷۴ میلیارد وان کره بوده با ۳۰ درصد کاهش روبه‌رو شده است.
  • درآمد سه ماهه سوم ۲۰۱۵ بالغ بر ۱۹۸ میلیارد وان کره بوده است که نسبت به ۳۶۳ میلیارد وان کره در سه ماهه دوم ۲۰۱۵ کاهش ۴۵ درصدی را نشان می‌دهد و نیز نسبت به سه ماهه سوم سال گذشته که ۳۵۴ میلیارد وان کره گزارش شده بود ۴۴ درصد کاهش داشت.

شرکت LG Display اعلام کرد که چهاردهمین گزارش سه ماهه سود اجرایی با ۳۳۳ میلیارد وان کره و درآمد ۷۱۵۸ میلیارد وان کره به دلیل تلاش‌های مسمتر در اعمال راهبردهای متفاوت برای پاسخ به کاهش تقاضای سازندگان تلویزیون و کاهش قیمت‌ نمایشگرهاست.

با وجود تقاضای ضعیف‌تر بازار به دلیل نابه‌سامانی اقتصاد جهانی، شرکت LG Display توانست چهاردهمین گزارش سود اجرایی خود را اعلام کند که این امر به دلیل گرایش مداوم بازار به سمت تلویزیون‌های بزرگ و افزایش تقاضا برای محصولاتی چون نمایشگرهای Ultra HD و IPS است.

پنل‌های TFT-LCD برای تلویزیون‌ها ۳۹ درصد، پنل‌های موبایل ۲۷ درصد، تبلت پی‌سی و نوت‌بوک ۱۸ درصد و مانیتورها ۱۶ درصد از درآمد LG Display در سه ماهه سوم ۲۰۱۵ را به خود اختصاص دادند.

آقای دان کیم، مدیر ارشد مالی شرکت LG Display، گفت: «انتظار می‌رود صادرات نمایشگر در سه ماهه چهارم به دلیل درصد تک‌رقمی و پایینی که دارد در مقایسه با سه ماهه سوم به دلیل عامل‌های فصلی در پایان هر سال افزایش داشته باشد و با این که محصولات و اندازه‌ها ممکن است متفاوت باشد انتظار داریم روند رکود در قیمت پنل‌ها کند باشد. ما همچنان به سودآوری از طریق راهبردهای متمایز در محصولات Ultra HD، AIT و +M و آمادگی کامل برای بازار OLED ادامه خواهیم داد.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو