Quantcast
فروردین ۲۴, ۱۴۰۰
April 13, 2021
air bus

از هوای تازه و تمیز با فیلتراسیون چهارمرحله‌ای پیشرفته در ال‌جی Air Bus لذت ببرید. دستگاه تصفیه هوای Air Bus ال‌جی به سیستم فیلتراسیون پیشرفته‌ای مجهز است:

  • فیلتر اولیه کرک حیوانات خانگی، کپک‌ها و ذرات بزرگ گرد و غبار را جذب می‌کند. ۳ لایه محافظ ذرات بزرگ موجود در هوا را به شیوه‌ای کارامد از بین می‌برد و از فیلترهای دیگر محافظت می‌کند.
  • فیلتر دوم که یک فیلتر ضدحساسیت است میکروب‌های حساسیت‌زا، اجساد مایت‌ها و گرده‌ها را جذب می‌کند. این لایه مواد حساسیت‌زا را با استفاده از آنزیم پروتئینی K و از طریق شکستن ترکیب پروتئینی آنها جذب و آنها را از هم متلاشی می‌کند.
  • فیلتر سوم فیلتر بوزدا است که بوی غذا و دود را از بین می‌برد. این فیلتر از کربن، بایوآنزیم و پلاتینیوم پوشانده شده است و به سرعت بوهای شیمیایی و بوی خانه را از بین می‌برد؛ چیزهایی مثل فرمالدئید ناشی از نشانگان بیماری ساختمان.

نکته: نشانگان بیماری ساختمان به شرایطی در یک ساختمان گفته می‌شود که ساکنین آن نشانه‌هایی از بیماری‌هایی را دارا هستند که به سپری کردن زمان زیاد در آن ساختمان نسبت داده می‌شود اما بیماری خاصی را به سبب آن نمی‌توان نام برد. معمولاً وجود اشکال در گرمایش، تهویه و تهویه ‌مطبوع از مهمترین عوامل ایجاد این بیماری است. از دیگر عوامل می‌توان خروج گازها از مواد ساختمانی استفاده شده در ساختمان، ترکیبات آلی فرار، کپک، خروج نامطلوب مولکول‌های ازون تولید جانبی دستگاه‌های اداری، مواد شیمیایی صنعتی و کم هوا دادن اتاق نام برد.

  • فیلتر چهارم یا فیلتر هپا ویروس‌ها، باکتری‌ها، ذرات گردوغبار و کپک‌های قارچی و شن‌های زرد را جذب می‌کند. این فیلتر یک فیلتر قوی برای باکتری‌ها و ویروس‌های بزرگ‌تر از ۳ میکرون است و ۹۹٫۹۷ درصد ویروس آنفولانزای نوع A را که به H1N1 موسوم است تنها ظرف ۵ دقیقه از بین می‌برد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو

ankara idare avukatı
yasadışı bahis haberleri