۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

5 دستگاه ال جی G5 رایگان برای 5 نفر

فردا، چارسو در قرق طرفداران ال جی G5 خواهد بود.

در جشنواره ال‌جی G5 شرکت کنید و شانس خود را برای بردن 5 دستگاه تلفن هوشمند ماژولار ال‌جی G5 رایگان محک بزنید.

تنها این نیست. در این جشنواره 10 دستگاه تلفن هوشمند ال‌جی G5 نیز با 50 درصد تخفیف برای 10 نفر در ازای خرید این محصول از فروشگاه چارسو اعطا می‌شود.

برندگان تخفیف ال‌جی G5 از 12 تا 18 اردیبهشت فرصت دارند تا با در دست داشتن کارت قرعه‌کشی این گوشی را از فروشگاه چارسو خریداری نمایند.

کارت قرعه‌کشی در روز یک شنبه، 12 اردیبهشت ماه، از ساعت 10 صبح تا 3 بعدازظهر در فروشگاه ال‌جی واقع در طبقه همکف فروشگاه چارسو توزیع می‌شود. (تعداد کارت‌ها محدود است و با تمام شدن کارت‌ها ممکن است توزیع زودتر از موعد پایان گیرد). یادتان نرود که قرعه‌کشی در همان روز رأس ساعت 5 در همان محل انجام خواهد شد.

برای دریافت جایزه، همراه داشتن کارت ملی الزامیست. عدم حضور در زمان قرعه‌کشی نیز منجر به ابطال فرصت شما خواهد شد.

وعده ما: یک‌شنبه 12 اردیبهشت، تهران، خیابان جمهوری، تقاطع حافظ، بازار بزرگ چارسو

خبر خوش این که این بار این جشنواره فقط مختص تهران نیست و علاوه بر تهران در ۳ شهر دیگر نیز برگزار می شود. 

شهرهای یزد (فروشگاه امیر مال، در ۱۹ اردیبهشت)، شیراز (مجتمع صوتی تصویری پارس، در ۱۴ اردیبهشت) و تبریز (بازار موبایل تبریز، در ۱۹ اردیبهشت) نیز با جشنواره ال جی G5 از ورود این تلفن هوشمند پرچمدار استقبال خواهند کرد. 

لطفا از ساعت ۱۰ صبح تا ۳ عصر برای دریافت کارت قرعه کشی به آدرس های زیر مراجعه فرمایید. در ضمن قرعه کشی در شهرهای یزد، شیراز و تبریز در ساعت ۱۹:۰۰ همان روز خواهد بود.

شیراز: چهار راه زند, مجتمع صوتی تصویری فارس
یزد: خیابان کاشانی, پاساژ امیر
تبریز: خیابان شریعتی جنوبی, کوچه ارک, بازار موبایل

 

Poster-Back

۱۱ نظر

حسين ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ پاسخ

بنظر می رسد این نحوه قرعه کشی صحیح نیست زیرا :
۱- عملا همه امکان مراجعه جهت دریافت کارت قرعه کشی در ساعت های مقرر را ندارند .
۲- با توجه به فاصله زمانی بین زمان توزیع تا زمان قرعه کشی و طولانی بودن زمان مراسم عملا بسیاری از کسانیکه کارت قرعه کشی را دریافت نموده اند در حین مراسم محل را ترک می کنند .
۳- فروشگاه مدیا پردازش در طبقه اول و محل برگزاری مراسم طبقه زیر همکف است اما تراکم مراجعان به حدی است که تا طبقات فوقانی پاساژ بخصوص در اطراف نرده هایی که دید مستقیم به محل برگزاری مراسم دارند توسط شرکت کنندگان قرق می گردد و برای سایر همکاران و کسبه ایجاد مزاحمت می نماید .
۴- علی رغم اینکه اعلام میشود هر کس فقط باید یک عدد کارت قرعه کشی پر نماید تعداد کارت هایی که بنام یکنفر و یا توسط یک نفر بنام کسان دیگر پر میشود زیاد و با توجه به حجم کارتهای ریخته شده به صندوق عملا امکان کنترل وجود ندارد .
۵- معمولا از کودکان خرد سال داوطلب برای کشیدن کارت از صندوق دعوت می شود که چون چند بار کارتها با دست مخلوت و این کودکان هم در سنی نیستند که سواد خواندن و نوشتن داشته باشند و کارت ماخوذه از نزدیک به حضار نشان داده میشود در سلامت قرعه کشی شبهه ای موجود نیست .
۶- پس از پاین مراسم معظلات ترافیکی در اطراف چارسو بروز می نماید و حجوم شرکت کنندگان برای سوار شدن به اتوبوسهای خطوط مختلف در ایستگاه حافظ و خروج سواریها علاوه بر پارکینگ چهارسو از پارکینگ پاساژهای علاعدین ، بازار بزرگ موبایل و پارکینگ های عمومی اطراف تا ساعتها پس از اتمام مراسم ایجاد بی نظمی می نماید .
۷ – بهتر بود این قرعه کشی بین کسانیکه گوشی ال جی را از تمام نقاط کشور پیش خرید نموده و کسانیکه دارای گوشی ال جی دارای گارانتی اصلی هستند در کل کشور انجام میشد .
۸- با توجه به عدم حضور بسیاری از شرکت کنندگان در زمان قرعه کشی و یا عدم مراجعه برندگان تخیفی به هر علت تکلیف گوشی های باقیمانده از قرعه کشی اعم از موارد هدیه و تخفیف دار نامشخص است .

سینا ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ پاسخ

باتوجه به ساعت های توزیع و قرعه کشی . حجم ترافیک وگستردگی شهر امکان دوبار مراجعه به جمهوری عملا امکان پذیر نیست یا مشتری باید یک روز کامل کاری را فدای مراسم کنه ۵ گوشی رایگان عرضه میشه واین شان طرف را زیر سوال میبره

محمد ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ پاسخ

این چه ساعتی اخه منه کارمند از کجا باید بیام برم
حالا تخفیف نخواستیم فردا گوشی میفروشه یا نه

S.P.A.R.T.A.N ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ پاسخ

۲تا سوال

۱. من شیرازم و میخوام پدرم رو تو قرعه کشی ثبت نام کنم ، صبح که میخوام برم برای دریافت کارت قرعه کشی باید کارت ملی پدرم رو هم ببرم؟و اینکه ایشون خودشون نمیتونن بیان برای دریافت کارت ولی برای قرعه کشی میان، کارت رو به من میدن؟

۲.هر نفر فقط یک کارت قرعه کشی میتونه بگیره یا میتونم به جای چند نفر کارت بگیرم و شب اون چند نفر هم برای قرعه کشی خودشونو برسونن ؟

اگه میشه این سوالام رو جواب بدید تا بدونم باید چیکار کنم

ال جی ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ پاسخ

دوست عزیز،

خوشبختانه بله. به ازاری هر شماره ملی یک کارت قرعه کشی داده می شود. شما می توانید برای پدرتان کارت تهیه کنید اما عدم حضور آنها در زمان قرعه کشی منجر به ابطال فرصت ایشان می شود و فرصت به دیگران داده می شود. برای دیگران نیز همین طور . هر نفر یک شماره ملی و یک کارت قرعه کشی.

S.P.A.R.T.A.N ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ پاسخ

لطف کنید جواب سوالامو بدید چند نفر دیگه هم میخوان بیان همین سوالا رو دارن

ال جی ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ پاسخ

دوست عزیز،

پاسخ شما داده شد. به ازاری هر شماره ملی یک کارت قرعه کشی داده می شود. شما می توانید برای پدرتان کارت تهیه کنید اما عدم حضور آنها در زمان قرعه کشی منجر به ابطال فرصت ایشان می شود و فرصت به دیگران داده می شود. برای دیگران نیز همین طور . هر نفر یک شماره ملی و یک کارت قرعه کشی.

S.P.A.R.T.A.N ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ پاسخ

ببخشید مرورگر درست رفرش نکرد و ندیدم جوابتون رو.
خب موقع دریافت کارت هم باید کارت ملی همراهم باشه یا اینکه شماره ی ملی رو بدونم کافیه؟و اینکه من تنها میتونم برای دو نفر کارت قرعه کشی بگیرم ؟

متاسفانه الان شناسنامه ام رو دادم به دفتر پیشخوان دولت برای دریافت کارت ملی و الان نه شناسنامه دارم و نه کارت ملی.راهی نداره خودم هم تو قرعه کشی شرکت کنم؟
اگر جواب این سوالام رو هم بدید عالی میشه

محمد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ پاسخ

سلام …ببخشید برا قرعه کشی شیراز هم برای گرفتن کارت باید ۱۰ صبح بریم یا همون ساعت ۱۹ ؟
بعد شما یه جا نوشتی مجتمع صوتی تصویری پارس یه جا هم نوشتی فارس 😀 تو شیراز هر دو مجتمع موجوده بالاخره کدومشه ؟

ال جی ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ پاسخ

دوست عزیز،

ساعت توزیع کارت قرعه کشی از ۱۰ صبح تا ۳ بعد از ظهر است . قرعه کشی در ساعت ۷ عصر در همان محل انجام میشود. برای شرکت در قرعه کشی به این آدرس مراجعه نمایید: شیراز: چهار راه زند, مجتمع صوتی تصویری فارس

یاس ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ پاسخ

باسلام خدمت تمام مدیران ال جی موبایل ایران متاسفانه علی رقم داشتن نماینده خوب فعال و قدیمی ال جی موبایل در استان کرمانشاه( موبایل قاسمی) در بهترین نقطه و بزرگترین مجتمع تجاری غرب ایران با کم لطفی تمام و بدسلیقیگی کردن شاهد عدم برپایی اینچنین قرعه کشیهایی و حتی عدم امکان پیش خرید در شهر کرمانشاه به واسطه عدم درج مرکز تحویل جوایز بودیم که این اصلا زینده نیست

نظر دهید