Quantcast
بهمن ۲, ۱۳۹۷
January 22, 2019
image_readtop_2016_562058_14705523152572903

شرکت LG Display اعلام کرد که تصمیم دارد سال آینده ۱٫۷ میلیون پنل دیود ارگانیک ساطع‌کننده نور (OLED) برای تلویزیون‌ها بسازد.

این میزان ۲۰۰ هزار پنل بیشتر از هدف قبلی این شرکت برای تولید ۱٫۵ میلیون پنل OLED در اوایل سال جاری است.

در حال حاضر، شرکت LG Display دو خط تولید P8 و P9 در پاجو، استان گئونجی، دارد که در مجموع، ماهانه ۳۴ هزار پنل OLED نسل هشتم (۲۵۰۰×۲۲۰۰ میلی‌متر) تولید می‌کنند. هر پنل نسل هشتم به ۶ پنل ۵۵ اینچ تلویزیون OLED یا ۳ پنل ۶۵ اینچ تلویزیون برش خورده می‌شود.

این شرکت قرار است با افزودن خط تولید جدید E4-2 که می‌تواند ماهانه در کاخانه P9 حدود ۲۶ هزار ورق پنل تولید کند، ظرفیت خروجی ماهانه را به ۶۰ هزار پنل در نیمه اول سال آینده برساند.

به گفته یکی از مقامات رسمی این شرکت، با افزودن کارخانه جدید حجم تولید سالانه به حدود ۱٫۷ میلیون پنل تلویزیون OLED برسد. به همین دلیل است که هدف تولید بالاتر رفته است.

کارخانه P10 شرکت LG Display که از سال ۲۰۱۸ آغاز به کار خواهد کرد شامل خط تولید پنل OLED نیز می‌شود. این طور به نظر می‌رسد که این کارخانه پنل‌های OLED کوچک و متوسط و پنل‌های OLED بزرگ برای تلویزیون بسازد.

3 دیدگاه در “تولید 1.7 میلیون پنل تلویزیون OLED در سال 2017 توسط LG Display

  1. در قوانین مالی یک اصل وجود دارد افزایش تیراژ تولید باعث کاهش بهای تمام شده یک واحد کالای ساخته شده میگردد زیرا هزینه های تولید از یک بخش ثابت مانند هزینه اجاره محل و… و یک بخش هزینه متغییر مانند مواد اولیه به هر حال با افزایش تیراژ تولید امکان کاهش قیمت فروش و عمومیت مصرف این تلوزیونهای با کیفیت اما در حال حاضر گرانقیمت فراهم می گردد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو