Quantcast
بهمن ۲۸, ۱۳۹۷
February 17, 2019
LGD`s flexible OLED lighting

بازار جهانی چراغ‌های روشنایی OLED به ۱٫۶ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۰ خواهد رسید که نیمی از آن به شرکت LG Display تعلق دارد.

انتظار می‌رود بازار جهانی چراغ‌های روشنایی OLED هر سال بیش از قبل شتاب بگیرد و تا سال ۲۰۲۰ به ۱٫۶ میلیارد دلار برسد. این طور برآورد می‌شود که از این میزان، شرکت LG Display بتواند ۵۳ درصد از این بازار را از آن خود کند.

یافته‌‎های مرکز تحقیقاتی UBI Research در مورد گزارش سالانه چراغ‌های OLED در سال ۲۰۱۶ نشان می‌دهد که بازار جهانی پنل روشنایی OLED به ۱۱۴ میلیون دلار در سال ۲۰۱۶ برسد و از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۵ با نرخ رشد سالانه ۶۶ درصدی پیشرفت کند.

چراغ‌های روشنایی OLED به دلیل مزایایی که دارند، نظیر بازده انرژی بالا و دسترسی در زمینه‌های کاربردی، مورد توجه قرار گرفته‌اند. افزایش مقررات استفاده از لامپ‌هایی که نور سفید دارند یکی دیگر از دلایل کاربرد بیشتر است. همراستا با این گرایش، پیش‌بینی می‌شود که بازار جهانی پنل‌های روشنایی OLED تا سال ۲۰۲۰ با رشد مستمر به ۱٫۶ میلیارد دلار برسد.

d07ece83-dc39-4f62-bafb-e021cdc45ac8

شرکت LG Display تنها شرکتی است که فناوری تولید انبوه پنل‌های روشنایی OLED را در اختیار دارد و در این بخش سرمایه‌گذاری می‌کند. در اوایل سال ۲۰۱۶، کسب و کار چراغ‌های روشنایی LG Chem به شرکت LG Display سپرده شد.

این سازنده پیشگام جهانی در صنعت پنل نمایشگر پس از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری در تولید انبوه و کسب ظرفیت ماهانه ۱۵ هزار ورق پنل روشنایی OLED نسل پنجم در ماه مارس، تمام تلاش خود را برای توسعه این تجارت می‌کند. این تلاش‌ها منجر به کسب ۵۳ درصد از بازار جهانی یا ۸۴۸ میلیون دلار تا سال ۲۰۲۰ خواهد شد.

از نظر کاربرد، پیش‌بینی می‌شود چراغ‌های سقفی داخلی معمولی و چراغ‌های اتومبیل به سرعت رشد کنند و بیشترین بخش از بازار جهانی چراغ‌های روشنایی OLED را به خود اختصاص دهند. علاوه بر این، چراغ‌های روشنایی OLED در زمینه‌های گوناگونی مانند چراغ‌های فضای باز، پزشکی و نمایشگاهی حضور بیشتری خواهند داشت.

در ضمن، طبق پیش‌بینی‌های مرکز تحقیقاتی UBI Research، بازارهای پنل OLED برای چراغ‌های خودرو و سقفی به ترتیب به ۲۷۸۶ میلیون دلار و ۴۰۹ میلیون دلار تا سال ۲۰۲۵ خواهد رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو