Quantcast
فروردین ۵, ۱۳۹۸
March 25, 2019
8_30

شرکت LG Display، مبتکر پیشگام جهانی در فناوری نمایشگر، اولین پنل ۵٫۷ اینچ QHD+ LCD دنیا با نسبت تصویر ۱۸:۹ را معرفی کرد تا به نیاز مشتریانی پاسخ داده باشد که در پی نمایشگرهای بزرگ‌تر و بهتر در تلفن‌های هوشمند هستند.

این شرکت پنل جدیدش را در تلفن هوشمند پرچمدار بعدی خود به کار خواهد برد.

مهم‌ترین ویژگی‌ بارز و قابل توجه در این نمایشگر جدید موبایل نسبت تصویر ۱۸:۹ است که بیشترین فضای تلفن هوشمند را به خود اختصاص می‌دهد و در مقایسه با نسبت تصویر ۴:۳ تا ۳:۲، ۵:۳ یا ۱۶:۹ و ۱۷:۹ نسبتاً جدید تحول مهمی به شمار می‌رود. شرکت LG Display به دلیل افزایش تقاضای مشتریان برای تلفن‌های هوشمندی که نمایشگر بزرگتری دارند این نمایشگر بزرگ با نسبت تصویر ۱۸:۹ را ارائه کرد تا تجربه مشاهده غوطه‌ورکننده‌ برای آنهایی ایجاد کند که دوست دارند در تلفن هوشمندشان فیلم یا کلیپ‌های ویدئویی تماشا کنند. نسبت تصویر ۱۸:۹ برای انجام چندکار با هم با استفاده از عملکرد نمایشگر دوتایی بهینه شده است.

فناوری QHD به وضوح ۲۵۶۰×۱۴۴۰ پیکسل اشاره دارد و تعداد پیکسل‌های آن ۴ برابر بیشتر از نمایشگر HD با ۱۲۸۰×۷۲۰ پیکسل بوده و ۵۳۸ پیکسل در هر اینچ از یک پنل ۵٫۵ اینچ گنجانده است. پنل ۵٫۷ اینچ جدید + QHD شرکت LG Display وضوح ۲۸۸۰×۱۴۴۰ پیکسل با تراکم پیکسل ۳۶۴ پیکسل در اینچ دارد که بیشتر از نمایشگرهای متداول QHD LCD است.

این محصول جدید نه تنها پاسخ لمسی عالی دارد و از فناوری انحصاری in-TOUCH ال‌جی بهره می‌برد بلکه باعث باریک‌تر و سبک‌تر شدن تلفن هوشمند می‌شود زیرا دیگر شیشه پوشش لمس وجود ندارد. این ماژول (بدون شیشه پوشش) بسیار باریک بوده و ضخامت آن از یک‌ میلی‌متر هم کمتر است. علاوه بر این، حاشیه در مقایسه با پنل‌های QHD LCD تا ۰٫۲ میلی‌متر (۲۰ درصد) از بالا و ۰٫۵۴ میلی‌‌متر (۱۰ درصد) از چپ و راست کاهش پیدا کرده است.

شرکت LG Display خوانایی پنل در فضای بیرون را بهتر کرده و سرعت انتقال را تا ۱۰ درصد افزایش داده است. با وجود همه اینها، مصرف انرژی تا ۳۰ درصد کاهش یافته است. خوانایی در فضای بیرون و مصرف کم انرژی معیار اصلی مشتریان برای انتخاب تلفن‌های هوشمند به شمار می‌رود.

1 دیدگاه در “ال‌جی اولین پنل QHD+ LCD دنیا را با نسبت تصویر 18:9 برای تلفن‌های هوشمند ساخت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو