Quantcast
تیر ۲, ۱۳۹۷
June 23, 2018
photo_2017-01-05_21-08-55

۴ تیم برتر هفته آینده با هم به رقابت می‌پردازند.

تهران- پنج‌شنبه، ۱۶ دی ماه ۱۳۹۵- مرحله نیمه نهایی مسابقه سرآشپز خانگی ال‌جی با حضور ۱۶ تیم دونفره (۳۲ نفر) برگزار شد. در این مسابقه پرشور و هیجان، تیم‌های شرکت‌کننده در محل شرکت مشتریان گلدیران گرد هم آمدند تا ذوق، هنر و سلیقه ایرانی را در طبخ بهترین، جدیدترین، خوشمزه و خوش‌رنگ و لعاب‎ترین غذاهای ایرانی به نمایش بگذارند و با رقبای خود حسابی دست و پنجه نرم کنند.

مسابقه سرآشپزخانگی ال‌جی با حضور داوران و مدیران ارشد بخش لوازم خانگی شرکت‌های ال‌جی و گلدیران برگزار شد و از میان ۱۶ تیم شرکت‌کننده ۴ تیم خوش‌شانسی که بالاترین امتیازها را کسب کرده بودند به مرحله نهایی راه یافتند.

photo_2017-01-05_21-08-17

بهداشت و نظافت، خلاقیت و نوآوری، آشپزی هوشمند، مهارت‌ها، صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی، طراحی نهایی و رنگ و بوی غذا و چندین مورد دیگر از ملاک‌های اصلی هیئت داوران در امتیاز دهی بود که هر کدام از این عوامل امتیاز خاصی بین ۳ تا ۱۰ را داشتند.

مراسم برگزاری مسابقه سرآشپز خانگی ال‌جی پس از معرفی مسابقه، شرکت‌کنندگان و هیئت داوران، امروز ساعت ۱۰:۳۰، آغاز شد. ۱۶ تیم شرکت کننده به دو بخش تقسیم شدند. با تپش قلب و هیجان بالای ۸ تیم شرکت‌کننده اول که هر کدام در برتری مدعی بودند بخش نخست مسابقه از ساعت ۱۰:۳۰ آغاز شد و تا ۱۲:۳۰ به طول انجامید.

مسابقه ۸ گروه بعدی نیز رأس ساعت ۳ بعدازظهر شروع شد. تمامی شرکت‌کنندگان طی دو ساعت تلاش مداوم سعی کردند هر چه ذوق و مهارت دارند در طبق اخلاص به هیئت داوران ارائه کنند و شانس خود را در رفتن به مرحله نهایی محک بزنند. در نهایت، ساعت ۱۷ زنگ پایان مسابقه خورد و اضطراب شرکت‌کنندگان رنگ دیگری به خود گرفت.

photo_2017-01-05_21-07-44

هیئت داوران، متشکل از خانم ستایش فرجی و آقای بابک رحمانی، پس از نیم ساعت مشورت و بررسی منوها، تست طعم غذاها و بازبینی همه جوانب ارائه غذا، شرکت‌کنندگان را به سالن آمفی‌تئاتر دعوت کردند تا نتایج نهایی را اعلام و برندگان مرحله نیمه نهایی مسابقه سرآشپز خانگی ال‌جی را انتخاب نمایند.

با برندگان مرحله نیمه‌نهایی که راه‌یافتگان به مرحله نهایی هستند آشنا شوید:

  • آیدا باستانی پور: میگو تایلندی
  • حدیث کشاورز: کوکو دورنگ
  • مریم عبدی: ماهی سنگی نمکی
  • نسرین جعفری: میگو پلو

(نکته: اسامی ذکرشده نام سرگروه‌های هر تیم است.)

 

به این سرآشپزهای باسلیقه و هنرمند بسیار تبریک عرض می‌کنیم و امیدواریم در مرحله بعدی نیز بتوانند بهترین‌های خود را در آشپزی ایرانی ارائه کنند و باز هم موفقیت همراهشان باشد.

لازم به ذکر است به تمامی برندگان این مرحله، هدایایی به رسم یادبود اهدا شد و برندگان باید تا پنج‌شنبه هفته دیگر، ۲۳ دی ماه، در انتظار انجام مرحله آخر مسابقه سرآشپز خانگی ال‌جیه در مجتمع کورورش برگزار می‌شود بمانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو