Quantcast
اسفند ۲۹, ۱۳۹۷
March 20, 2019
photo_2017-02-18_11-38-42

صفحه‌نمایش FullVision در تلفن هوشمند ال‌جی G6 تجربه دیداری جدیدی برای کاربر میسر می‌کند.

 گسترده شدن صفحه‌نمایش بزرگ G6 از بالا و پایین  اطلاعات بیشتری در هنگام مرور وب یا خواندن کتاب در اختیاز کاربر می‌گذارد و هنگام تماشای ویدئو و بازی کردن تجربه فراگیرتری را ارائه می‌دهد.

پیش‌بینی می‌شود ال‌جی G6 با صفحه‌نمایش بزرگ که نسبت تصویر ۱۸:۹ دارد طلایه‌دار عصر جدیدی گوشی‌های پیشرفته باشد؛ عصری که تولید مجموعه متنوعی از فیلم، برنامه کاربردی و بازی‌ برای نمایشگر ۱۸:۹ رشد قابل ملاحظه‌ای پیدا می‌کند. ال‌جی G6 با ویژگی خاصی که دارد به کاربر امکان می‌دهد به‌ راحتی نسبت محتوای تصویری ۱۶:۹ را با نسبت تصویر ۱۸:۹ مشاهده کند.

photo_2017-02-18_11-36-06

تجربه کاربری بهتر در دوربین
تجربه کاری دوربین با بهره‌مندی از همین نسبت تصویر بزرگ ۱۸:۹ بهبود چشمگیری پیدا کرده است و کاربر می‌تواند به شیوه‌ای راحت و سرگرم‌کننده با آن کار کند.

کاربران با صفحه‌نمایش بزرگ ال‌جی G6 می‌توانند هم‌زمان عکس بگیرند و سپس عکس گرفته‌شده را مشاهده کنند. تجربه کاربری ال‌جی UX 6.0 دوربین مربعی دارد که نمایشگر G6 با نسبت تصویر ۱۸:۹۹ را به دو مربع یکسان تقسیم می‌کند. با کمک این قابلیت، می‌توان عکس‌ها را با فرمت ۱:۱۱ گرفت (فرمت خاص برنامه‌های شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام) و آن را در پنجره همجوار مشاهده کرد. همچنین، قابلیت جدید عکاسی به اسم Food Mode به امکانات دوربین G6 افزوده شده که کیفیت رنگ بالایی دارد و برای ثبت عکس  غذا بسیار ایده‌آل است. کاربران می‌توانند ۲ تا ۱۰۰ عکس را با هم ترکیب و فایل‌های GIF خلق کنند.

1 دیدگاه در “تجربه کاربری متفاوت با UX 6.0 در ال‌جی G6

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو