Quantcast
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۸
May 19, 2019
1

تلویزیون ۶۵ اینچ UB9800 ال‌جی با همتای هموطن خود، تلویزیون ۶۵ اینچ HU9000 سامسونگ، از نظر زاویه دید پنجه در پنجه شد تا برتری خود را به مشتریان ثابت کند.

در این آزمون، با استفاده از دوربین Canon C300 در زوایای مختلف تصویر تلویزیون‌ها ثبت شده است تا شما تغییر در تصویر را همزمان با تغییر زاویه دید مشاهده کنید.

در ویدئوی زیر، تغییر رنگ و میزان مات‌شدگی تصویر در هر دو تلویزیون را با تغییر زاویه دید مقایسه کنید. ویدئو خود گویای تفاوت واضح و برتری تلویزیون Ultra HD ال‌جی است. این تلویزیون با تغییر زاویه دید همچنان واضح‌ترین، روشن‌ترین و باکیفیت‌ترین تصویر را نسبت به تلویزیون سامسونگ ارائه می‌دهد.

تصویری با بالاترین سطح جزئیات را در تلویزیون UB9800 تجربه کنید

 تلویزیون‌های ULTRA HD ال‌جی با وضوحی چهار برابر full HD سطح جزئیات رنگی واقعی تصاویر ممکن را ارائه می‌دهد. برای تجربه برنامه‌های مورد علاقه‌تان در سطحی که تا به حال تصور آن را هم نمی‌کردید، آماده باشید.

جدیدترین استاندارد صفحات نمایش، سطح وضوح تصویر را به مرحله‌ای جدید می‌رساند. فناوری ULTRA HD آینده تصاویر دیجیتال است که با وجود ۸٫۳ میلیون پیکسل تصاویری بی‌نقص، حتی در فواصل اندک از نمایشگر، عرضه می‌کند و وضوحی چهار برابر FULL HD در اختیار شما قرار خواهد گرفت. از تصاویر عالی و رنگ‌های زنده با تلویزیون‌های ULTRA HD ال جی لذت ببرید.

2

ال‌جی UB9800 از عملکرد شگفت‌انگیز ارتقای کیفیت تصویر بهره‌ می‌برد و می‌تواند تصاویر SD، HD یا Full HD را به محتوایی شفاف، واضحو نزدیک کیفیت Ultra HD تبدیل کند. قابلیت موتور True 4K Engine Pro همراه با الگوریتم وضوح عالی (Super Resolution Algorithm) با حذف خطاهای دید، که در دیگر سیستم‌های ارتقای کیفیت رایج است، تجربه لذت‌بخش‌تری از مشاهده را تضمین می‌کند. علاوه بر این، ال‌جی UB9800 از فناوری MEMC یا ۴K Motion Estimation Motion Compensation برخوردار است که اطمینان می‌دهد همه تصاویر ۴K Ultra HD تا جایی که امکان دارد زنده، طبیعی و بدون مات‌شدگی به نظر برسند.

1 دیدگاه در “یک ابتکار جدید: مقایسه جالب زاویه دید در تلویزیون Ultra HD ال‌جی با رقیبش

  1. این تفاوت زاویه دید مربوط به چینش افقی پیکسلها در فناوری IPS ال جی ( و برخی از دیگر تولید کنندگان پنل با این فناوری مانند پاناسونیک ) و چینش عمودی پیکسلها در فناوری VA ( فناوری توسعه یافته توسط سامسونگ ) می باشد حتی در مورد مدلهای قدیمی تلوزیونهای ال جی و سامسونگ نیز این برتری وجود دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو