Quantcast
فروردین ۲۴, ۱۴۰۰
April 13, 2021
Aqua

احتمالا تا به حال لذت بی نظیر نفس کشیدن در هوای پاک و آزاد را تجربه کرده‌اید. مخصوصا وقتی به نقطه‌ای دوردست نسبت به شهر می‌روید و هوای آرامش بخشی ریه‌های شما را پر می‌کند. ولی چه امری باعث می‌شود که این هوای تمیز را داخل خانه تنفس نمی‌کنیم؟

میزان آلودگی هوای بیرون از خانه شما حداقل میزان آلودگی داخل خانه شما را تعیین می‌کند. یعنی هرچه بیرون می‌گذرد در داخل خانه نیز به همین منوال است.

اما کار به همینجا ختم نمی شود. هوای داخل با توجه به نحوه زندگی ما کم‌کم بدتر از هوای بیرون می‌شود.عواملی مثل مواد شوینده داخل خانه، حیوانات خانگی، سیگار کشیدن داخل خانه و غیره می‌توانند هوای محیط داخل خانه را تا چندین برابر بدتر از بیرون خانه سازند. البته این عوامل را برای ترساندن شما نمی‌گوییم. بلکه صرفا هشداری جهت پیشگیری از اتفاقات بدتر است.

اتفاقاتی که ممکن است سلامتی بسیاری از افراد بخصوص در سنین کودکی و یا سالمندی را به خطر جدی اندازد. حال با این هوای آلوده داخل خانه باید چکار کرد؟ فناوری در این زمینه به کمک ما آمده است و با محصولاتی که هوای داخل را فیلتر می‌کنند و آن را از مواد مضر پاک می‌سازد به کمک ما آمده است.

یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید این محصولات شرکت ال‌جی است که پیشرفته ترین تکنولوژی ها را در تصفیه هوای خود را بکار گرفته است. یکی از این مدلها با محفظه شفاف خود این امکان را فراهم میسازد تا کل مراحل تمیز شدن هوا بوسیله دستگاه را از نزدیک شاهد باشید. با استفاده از فناوری پیشرفته چند مرحله ای سیستم تصفیه هوا، آلودگی‌ها و آلاینده های مضر را به حداقل خود برسانید. همچنین سیستم آبی Aqua-Cyclone نه تنها به حذف مواد شیمیایی و آلوده کننده هوا کمک می‌کند بلکه میزان رطوبت خانه را نیز در سطح مناسب نگه می‌دارد.

lg-features-4-step-2-e1453024431389

پرچمدار ال‌جی با نام Aqua  به صورت همزمان فضای داخلی را تمیز، استریل  و مرطوب می‌نماید و استفاده کاربرپسندی دارد. این محصول شگفت‌انگیز چند فیلتر مدرن دارد که ذرات آلاینده دیده‌نشدنی نظیر ذرات گرد و غبار، ذرات معلق، گازهای NO2 و SO2، ذرات بزرگتر از ۲٫۵ میکرون  ، دود و بوهای نامطبوع را از محیط خانه می‌زداید. این دستگاه همچنین در طراحی خود قابلیت ویژه‌ای برای شرایط آب و هوایی خاور میانه دارد که می‌تواند هوا را از ذرات شن و خاک پاک کند. در ضمن، فیلتر قدرتمند HEPA که قابلیت جذب انواع ویروس ها (آنفولانزا و..)، باکتری، میکروب و ذرات ریزتر از ۰٫۱ میکرون را دارد سلامت کاربران را تضمین می نماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو

ankara idare avukatı
yasadışı bahis haberleri