Quantcast
خرداد ۲۸, ۱۳۹۷
June 18, 2018
B6- 2 may

وقتی تلویزیون سیاه و سفید اختراع شد و برای اولین بار مردم این جعبه جادویی را مشاهده کردند چشم‌هایشان از دیدن این فناوری جدید متحیر شد اما فقط تا وقتی که تلویزیون‌های رنگی پا به عرصه گیتی گذاشتند.

چشم‌های شما امروز با تلویزیونی که دارید بیشتر اجین شده و از آن لذت می‌برد اما فقط تا وقتی که تلویزیونی را تجربه کنید که از تمامی زوایا بهترین کیفیت تصویر را دارد و مشاهده بی‌عیب و نقصی را ارائه می‌دهد.

تعجب نکنید اما این هم تا فقط تا وقتی است که رنگ‌های کاملی که تلویزیون OLED ال‌جی با استفاده از مشکی مطلقش ایجاد می‌کند را کشف کنید!

تلویزیون OLED ال‌جی شما شیوه‌ تماشای جهان را تغییر می‌دهد.

1 دیدگاه در “با تلویزیون OLED ال‌جی، دنیا را جور دیگر ببینید

  1. تمام این تلویزیون های باصطلاح هوشمند Smart TV رو من امتحان کردم ازدیگران وازخودم که مدل۴۷اینچ LM76100 هست ارتقاع نرم افزاری هم دادم هیچ تغییری نکرده بدترهم شد .درکل همش در و دکون وسرکاریه همون مدلهای معمول کتنها ۳D داشته باشد کافیه بقیه امکانات الکی و وقت گذراندن اضافیست ماوچنددوست دیگه پس از۴سال داشتن این tv ها هیچ امکاناتی که درسایتش ودفترچش گذاشته استفاده نشده یعنی دکوره . شایددر کشورهای اروپایی کارایی هایی بیشتر داشته باشه . ولی در ایران نه . ارتقاع نرم افزاری هم هیچگونه تغیری درکارائی نداره . والسلام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو