Quantcast
اسفند ۴, ۱۳۹۷
February 23, 2019
MWO_Catalog_1118-translated-1-14_1-2-1-copy-e1433759283927

شرکت ال‌جی در طراحی محصولات ممتاز خود به سلامتی به عنوان استاندارد و دغدغه اصلی می‌نگرد و در این مورد، اساس طراحی مایکروویو سولاردام بر پایه مراقبت از سلامتی مصرف‌کنندگان است.

محصول سولاردام پرشیا پلاس ال جی علاوه بر رعایت معیارهای حفظ سلامتی، توجه به ذائقه ایرانی را لحاظ کرده است. همچنین، قابلیت‌هایی نظیر هیتر نوری ذغالی، فر واقعی با گریل زیرین و محفظه مدور از ویژگی‌های این سولاردام است.

پخت سریع و یکنواخت با سیستم گرمایشی چندگانه در فر سرعتی سولاردام پرشیا پلاس ال‌جی را تجربه کنید. در این محصول، سه هیتر نوری ذغالی در بالا و کف دستگاه تعبیه شده که انرژی آنها بر روی غذا متمرکز شده است.

با فر سرعتی ال‌جی در انرژی و زمان صرفه‌جویی کنید. فر سرعتی ال‌جی ۳ برابر سریع‌تر و ۴۰ درصد در مصرف انرژی صرفه‌جوتر است.

آشپزی سالم و خوشمزه با هیترهای ذغالی نوری میسر می‌شود. فناوری مبتکرانه هیترهای ذغالی نوری به غذاها امکان جذب سریع‌تر و عمیق‌تر گرما را بدون نیاز به پیش‌گرمایش می‌دهد.

maxresdefault-1024x576

غذاها ۱۰ درصد رطوبت بیشتر و ۴٫۲ درصد چربی کمتری به خود می‌گیرند. در نتیجه، غذاها از بیرون ترد و از داخل آبدار هستند.

فر سرعتی ال‌جی پخت متنوع را برای شما به ارمغان می‌آورد. انواع روش‌های پخت مانند گریل کردن، بخارپز کردن، سرخ کردن سالم، یخ زدایی، گرم کردن و خشک کردن را می‌توانید با این محصول ال‌جی تجربه کنید. پس، با فر سرعتی ال‌جی شما یک آشپز خوب خواهید بود.

با قابلیت نمایش راهنمای هوشمند و همین طور پخت خودکار آشپزی راحت‌تر می‌شود. چراغ‌های خودکار شما را به سمت مرحله بعدی هدایت می‌کند. منوی از پیش‌برنامه‌ریزی شده با لمس یک کلید پخت غذا را امکان‌پذیر می‌کند. با فر سرعتی ال‌جی، هر روز طعم یک غذای تازه را بچشید.

فر سرعتی ال‌جی استفاده آسانی دارد، پاک کردن آن راحت است و حالت نیمه توکار دارد.

بیشتر بشقاب‌ها گرد هستند. چرا فرها نباشند؟ فر سرعتی ال‌جی به شما فضای بیشتری می‌دهد. از آنجا که فضای داخلی این فر گوشه ندارد پس راحت‌تر پاک می‌شود. نه تنها این فر را می‌توان به تنهایی روی کابینت گذاشت بلکه با استفاده از کیت‌های موجود، قابلیت این را دارد که به صورت توکار به کار رود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو