Quantcast
بهمن ۳۰, ۱۳۹۷
February 19, 2019
LG-OLED-FullVision-Display

تجربه دیداری غوطه‌ورکننده و وسیع نمایشگر FullVision در تلفن هوشمند آتی ال‌جی با ۴٫۱۵ میلیون پیکسل در صفحه QHD+ OLED و ۲۸۸۰×۱۴۴۰ پیکسل بسیار بهتر و پیشرفته شده است.

کیفیت تصویر عالی به لطف وجود فناوری انتشار OLED ایجاد می‌شود که سیاهی کامل و رنگ‌هایی با دقت بسیار بالا را از طریق طیف رنگ وسیع‌تر بازتولید می‌کند. با استفاده از الگوریتم‌های تصویر بهینه که حاصل سال‌ها تحقیق و توسعه ال‌جی بر روی OLED است، جلوه‌های دیداری در نمایشگر OLED تا ۱۴۸ درصد از فضای رنگ sRGB برای تصویر دیجیتال و ۱۰۹ درصد از فضای رنگ DCI-P3  برای سینمای دیجیتال فراهم می‌کند.

یکی دیگر از فواید فناوری OLED زمان پاسخگویی عملکرد آن به شمار می‌رود که ده‌ها برابر سریع‌تر از LCD است. این سرعت پاسخگویی پرشتاب و سریع تأثیر جا ماندن تصویر و سایه‌ها را به شیوه‌ای مؤثر و کارامد برطرف می‌کند؛ این قابلیت برای فیلم‌های اکشن و واقعیت مجازی یکی از معیارهای مهم به شمار می‌رود. فیلم‌ها و ویدئوهای سازگار در نمایشگر جدید ال‌جی با پشتیبانی از HDR10 تجربه خیره‌کننده و حیرت‌انگیز کاملاً جدیدی را ارائه می‌دهد.

جانو چو، مدیرعامل شرکت ارتباطات موبایل ال‌جی الکترونیکس، گفت: «تبحر و تعالی در OLED مدت‌هاست که تمرکز و گرایش اصلی ال‌جی است. این فناوری همیشه به عنوان یک ارزش افزوده بالقوه برای تلفن‌های هوشمند در نظر گرفته می‌شده است. با شدیدتر شدن رقابت جهانی در حوزه تلفن‌های هوشمند، ال‌جی احساس کرد که اکنون بهترین زمان برای معرفی دوباره نمایشگرهای OLED در محصولات موبایلش است.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو