Quantcast
تیر ۱۴, ۱۳۹۹
July 4, 2020
LG-SteamClean-01-1024x1024

ال‌جی تصمیم دارد با استفاده از فناوری بخار، همان کاری را با ظرف‌ها بکند که با لباس‌ها می‌کند.

ال‌جی با ماشین ظرفشویی جدید SteamClean خود که مجهز به فناوری شاهکار و منحصربه‌فرد TrueSteam خودش است استاندارد جدیدی برای ماشین‌های ظرفشویی ایجاد خواهد کرد.

محصول انقلابی جدید ال‌جی با فناوری بخارش از دیگر محصولات رقیب متمایز است؛ این فناوری بخار نه تنها ظرف‌ها را بهتر تمیز می‌کند بلکه بازده انرژی را نیز بیشتر می‌کند. ماشین ظرفشویی SteamClean ال‌جی ثمره سال‌ها تجربه ال‌جی در فناوری بخار در محصولات مراقبت از لباس ال‌جی مانند ماشین لباسشویی و استایلر است. این محصول جدید ال‌جی میزبان مجموعه‌ای از امکانات بی‌همتا در بهبود عملکرد است که با استفاده از آنها مشتریان شیوه کاملاً جدیدی برای شستن ظرف‌ها پیدا می‌کنند.

فناوری TrueSteam بخار را با دمای بسیار بالا منتشر می‌کند تا همه چیز را تمیز کند؛ از ظرف‌ها و لوازم ظریف آشپزخانه گرفته تا قابلمه‌ها و ماهیتابه‌های استیل. گزینه پیش‌بخار (Pre-Steam) با ملایمت لایه‌های باقیمانده و چسبیده غذاها به ظروف را پاک می‌کند؛ به طوری که دیگر نیاز به ساییدن آنها با دست قبل از گذاشتن در ظرفشویی نخواهد بود. ماشین ظرفشویی SteamClean ال‌جی با بخارشویی اقلام موجود در ماشین ظرفشویی در دور آخر شست‌وشو لکه‌های آب که روی ظرف‌ها بر جای می‌ماند را تا ۴۰ درصد کاهش می‌دهد؛ لکه‌های آب بر جای مانده روی ظروف یکی از شکایات فراوان آنهایی است که ماشین ظرفشویی دارند. فناوری بخار ال‌جی نه تنها نتایج شست‌وشوی عالی و بی‌نظیری را برای شما تضمین می‌کند بلکه فواید بهداشتی بسیار چشمگیری نیز دارد؛ چیزی که ال‌جی در برطرف کردن نیازهای روزافزون کاربران همیشه به آن تعهد داشته است.

یکی دیگر از فناوری‌های برجسته در این ماشین ظرفشویی QuadWash است؛ قابلیتی که با استفاده از ۴ بازوی افشانه به جای دو بازویی که در بیشتر ماشین‌های ظرفشویی وجود دارد شست‌وشوی ظرف‌ها را متحول می‌کند. این بازوها با حرکات چندگانه رفت‌ و برگشت به عقب و جلو در هنگام چرخش در هر دو سمت بشقاب‌ها، لیوان‌ها و لوازم پخت و پز در هر شکل و اندازه‌ای را از تمامی زوایا تمیز می‌کند.

LG-SteamClean-02

ماشین ظرفشویی جدید ال‌جی مجهز به موتور دایرکت درایو اینورتر (Inverter Direct Drive Motor) است که راندمان انرژی را افزایش می‌دهد و به کاهش سروصدا کمک شایانی می‌کند. این موتور شدت فشار آب را تنظیم می‌کند تا با ظروف شکستنی ظریف که در طبقه بالای ماشین ظرفشویی چیده شده‌اند با ملایمت رفتار شود و قابلمه‌ها و ماهیتابه‌ها در طبقه پایین را با فشار آب قوی بشوید. تنوع در کارایی در این محصول عملکرد تمیز کردن را مؤثرتر خواهد کرد و خطر آسیب به ظرف‌ها را به حداقل می‌رساند.

علاوه بر این، سیستم +EasyRack به راحتی به کاربران امکان می‌دهد که ارتفاع قفسه‌ها را در سه سطح مختلف تنظیم کنند تا با اندازه تمامی ظرف‌ها، فنجان‌ها و وسایل آشپزخانه مطابقت داشته باشد. ماشین ظرفشویی SteamClean ال‌جی ۹ برنامه شست‌وشو دارد که می‌توان از بین آنها بهترین را انتخاب کرد. همچنین کاربران می‌توانند با استفاده از برنامه کاربردی LG SmartThinQ برنامه‌های شست‌وشوی بیشتری را برای ماشین ظرفشویی خود دانلود کنند.

این ماشین ظرفشویی به همراه دیگر لوازم خانگی مبتکرانه ال‌جی در غرفه ال‌جی در نمایشگاه IFA 2017 واقع در برلین آلمان به بازدید عموم درخواهد آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو