Quantcast
فروردین ۶, ۱۳۹۸
March 26, 2019
Artwork-Low-layers

مرحله دوم جشنواره بهترین‌ برای بهترین‌ها، با تخفیف‌های ویژه از اول آبان آغاز می‌شود.

با توجه به استقبال بی‌نظیر مشتریان عزیز از جشنواره بهترین برای‌ بهترین‌ها که به مدت محدود در تابستان برگزار شده بود، شرکت ال جی و گلدیران تصمیم گرفتند که با ارائه تخفیف‌های ویژه و مدلهای بیشتر، این جشنواره را در فاز دوم ادامه دهند. محصولات این جشنواره شامل تلویزیون‌های OLED ، ساید بای ساید و ماشین لباسشویی ال‌جی هستند که هرکدام می‌توانند با نوآوری‌های جدید خود سبک زندگی شما را متحول کنند. این جشنواره فوق العاده فقط به مدت ۷ روز، از اول تا هفتم آبان ماه برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که تخفیفات این جشنواره علاوه بر جشنواره‌های تصویری اینچ‌های طلایی و خانگی پا به پای پاییز است. به همین خاطر در مدل‌هایی که در دو جشنواره مشترک هستند، مجموع مبلغ هدیه به صورت یک جا در کارت هدیه مشتری شارژ می‌شود و دیگر نیازی به دو کارت هدیه نیست.

table-fall2

شرایط جشنواره :

  • تخفیفات در نظر گرفته شده برای مدل های ذکر شده در جدول جشنواره، پس از نصب در کارت مشتری شارژ خواهد شد( فرصت نصب تا ۱۱ آبان ۱۳۹۶).
  • تخفیفات این جشنواره علاوه بر جشنواره های تصویری “اینچ های طلایی” و خانگی “پا به پای پاییز” می باشد، لذا دقت نمایید در مدل هایی که در دو جشنواره مشترک اند، مجموع مبالغ هدایا بصورت یکجا در کارت هدیه ای که هنگام خرید دریافت نموده اید شارژ می گردد و نیاز به دو کارت هدیه نمی باشد.
  • استفاده از مزایای این جشنواره برای مشتریان، مشروط به خرید محصولات مشمول جشنواره ( مطابق با جدول)، با گارانتی شرکت گلدیران و صرفاً از نمایندگی های مجاز این شرکت است.
  • شرایط و هدایای این جشنواره ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.
  • در صورت بروز هر گونه مشکل یا ابهام با شماره ۰۲۱-۸۴۷۳۳ تماس حاصل نمایید.

مراحل شارژ کارت هدیه:

card-charge(2)

• جهت دریافت تخفیفات پس از نصب، حتماً باید محصول خریداری شده توسط شرکت مشتریان گلدیران نصب گردد. جهت نصب با شماره ی ۸۴۷۳۳-۰۲۱تماس حاصل فرمایید.

• مهلت نصب محصولات تا ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۶ می باشد.

• تنها ارسال شماره ۱۶ رقمی کارت هدیه پرداخت الکترونیک سامان (که بر روی آن لوگوهای ال جی و گلدیران و عبارت کارت هدیه ویژه جشنواره صوتی و تصویری و لوازم خانگی، درج شده است) معتبر می باشد. شماره آن را بدون خط فاصله و ترجیحاً با اعداد انگلیسی ارسال فرمایید.

• به ازای هر محصول مشمول جشنواره که خریداری می کنید، یک کارت، دریافت کنید و شماره ی آن را پس از طی مراحل نصب (که در بالا اشاره شد) ارسال فرمایید.

• حداکثر تا ۷ روز پس از نصب کالا، پیامک اولیه را دریافت خواهید کرد و می توانید شماره کارت خود را در پاسخ ارسال کنید. شارژ کارت بانکی  نیز حداکثر۱۴ روز پس از ارسال شماره ی کارت توسط شما، انجام خواهد شد.

• جهت مشاهده وضعیت شارژ کارت خود می توانید عدد  ۱ را از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، به سامانه ۱۰۰۰۸۳۵۸۳ ارسال فرمایید.

• در صورتی که پس از گذشت یک هفته از نصب محصول، پیامکی دریافت نکردید یا پس از گذشت دو هفته از ارسال شماره کارت، کارت شما شارژ نشد از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، عدد ۴ را به شماره ۱۰۰۰۸۳۵۸۳ پیامک فرمایید تا با شما تماس حاصل شود یا با شماره ۰۲۱-۸۴۷۳۳( بخش جشنواره ها ) تماس بگیرید. فراموش نکنید که در صورت عدم دریافت پیامک یا تاخیر در شارژ کارت، مهلت پیگیری تا ۱ ماه پس از پایان جشنواره(که متعاقباً اعلام می شود) خواهد بود و پس از این مدت شارژ کارت ها میسر نمی باشد.

• کارت هدیه ی پرداخت الکترونیک سامان را می توانید در هنگام خرید از همه کارت خوان های (POS) سراسر کشور استفاده نمایید و نمی توان از این کارت برای انتقال یا دریافت وجه نقد از خودپرداز استفاده کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو