Quantcast
مرداد ۲۶, ۱۳۹۸
August 17, 2019
photo_2017-10-09_21-47-49

 گروه Team 1 از برگزیدگان ال‌جی چلنجر دومین روز از سفر تحقیقاتی خود را با موضوع کام‌جویی در آموزش به مقصد فنلاند آغاز کردند.

Team 1 ساعت ۵ صبح هلسینکی را به مقصد تمپره ترک کرد و در حدود ساعت ۸ صبح وارد این شهر شد. ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح، تیم به منظور بازدید از ساز و کار و فضای آموزشی همراه با Ellimaija Ahonen عازم مدرسه Saaksjarvi شد.

بازدید از مدرسه به همراه Iris از راهنمایان موسسه LEARNING SCOOP و با همراهی دو تن از دانش آموزان مدرسه، صورت گرفت.

در این بازدید، ضمن دیدن فضاها و بخش‌های مخلتف مدرسه، به کلاس‌هایی مانند Home Economy نیز سر زده شد. بخش دیگری از این بازدید به معرفی ساختارهای آموزشی فنلاند (در دو شاخه آموزش فنی و آموزش حرفه‌ای) و همچنین پرسش و پاسخ با دانش آموزان مدرسه اختصاص یافت.

بخش بعدی برنامه امروز، به بازدید از University of Tampere به همراه Elina Harju و برگزاری کلاس تکمیلی ساختار آمورشی فنلاند اختصاص پیدا کرد.

در این جلسه درباره موضوعاتی مانند، اصول و بن مایه آمورش در فنلاتد، تحولات در مکانیزم آموزش معلم، اختیارات معلم در تعیین و تغییر و محتوای آموزش، تغییر نظام رقابتی به نظام تعاملی، تغییرات در سیستم نمره‌دهی، شیوه‌های شناخت استعداد دانش آموزان و راهنمایی آنها به سوی آموزشهای تخصصی، سرفصل‌های آموزشی و فرآیند توانمندسازی دانش آموزان اختصاص پیدا کرد.

همچنین، بخش زیادی از جلسات به منظور ساخت فیلم مستند ضبط شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو