Quantcast
مهر ۳۰, ۱۳۹۷
October 22, 2018
hero

جشنواره پاییزی ال‌جی موبایل برای تلفن‌های هوشمند و جدید ال‌جی آغاز شد.

برای شرکت در جشنواره، کافیست به یکی از فروشگاه‌های ال‌جی موبایل در سراسر کشور مراجعه کنید و یکی از تلفن‌های هوشمند و منتخب ال‌جی در جشنواره را بخرید.

photo_2017-10-23_12-49-18

این جشنواره فقط در روزهای ۲ تا ۴ آبان ماه برای گوشی‌های جدید و منتخب ال‌جی در فروشگاه‌های ال‌جی‌موبایل  و فروشگاه‌های آنلاین برگزار می‌شود. برای دریافت هدایای خود می‌توانید به فروشگاه‌هایی که فهرست آن در ادامه آمده مراجعه نمایید.

شرایط دریافت کارت هدیه:

  • ارائه اصل فاکتور مهر شده به تاریخ روز، همراه داشتن کارت ملی، کارت گارانتی دو ساله ال‌جی، جعبه گوشی  و رسید پرداخت بانکی الزامیست.
  • در هنگام تحویل کارت هدیه، گوشی فعال و جعبه گوشی پانچ می‌شود.
  • به هر کد ملی تنها یک جایزه تعلق خواهد گرفت.
  • در صورت مراجعه خریداران پس از مدت جشنواره هدیه‌ای تعلق نخواهد گرفت.

photo_2017-10-23_12-50-10

5 دیدگاه در “جشنواره پاییزی ال‌جی موبایل

  1. آیاخریداز دیجی کالا معتبراست؟دیجی کالایکروزپس ازواریزآنلاین وجه گوشی راتحویل میده و فاکتور پرداخت به روزنیست اشکالی نداره ؟ رسیدپرداخت بانکی هم ندارم میشه توضیح بدهید . درضمن امروز۱۰ آبان ظهر کانال تلگرام الجی جشنواره جدیدزده بوداز ۹ تا ۱۱ آبان نمیشه زودتراعلام کنید یاشماره تماس برای اطلاع ازجشنواره هااعلام کنید . ممنون

  2. اگر به سایت دنیای پردازش مراجعه کنید می بینید تنها عرضه کننده معتیر اینترنتی گوشیهای موبایل ال جی دیجی کالا معرفی گردیده اما قطعا مراجعه به بازار و بررسی گوشیها از نزدیک و خریئ به روش سنتی و از همه مهمتر چانه زنی هنگام خرید و امکان بررسی کامل کالا قبل از خرید لذتی دارد که در خرید اینترنتی نیست

    • متاسفانه بازهم دقیق پاسخ ندادید اگه از دیجی کالا خریداری بشه باتوجه به اینکه رسید پوز نداره وتاریخ فاکتور یک روز قبله بازهم مشمول هدایای جشنواره هامیشه؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو