Quantcast
خرداد ۱۵, ۱۳۹۹
June 4, 2020
CES-2018-Best-of-Innovation-Award

تلویزیون‌های OLED، لوازم خانگی و تلفن هوشمند پرچمدار ال‌جی برای ششمین سال متوالی جایزه نوآوری را از نمایشگاه CES دریافت کردند.

انجمن فناوری مشتری (CTA) ال‌جی الکترونیکس را برای ابتکارات چشمگیرش در زمین فناوری و طراحی با اعطای جوایز ابتکار از نمایشگاه CES 2018 تقدیر کرد. در صدر این افتخارات تلویزیون‌های OLED ال‌جی و یخچال‌های ال‌جی بودند که در ماه ژانویه قرار است پرده‌برداری شوند.

اعطای این جوایز نشان می‌دهد که برای ششمین سال متوالی تلویزیون‌های OLED ال‌جی، لوازم خانگی و تلفن‌های هوشمند پرچمدارش همه جایزه ابتکار را از CES دریافت کرده‌اند؛ نمایشگاهی که مهر تأیید رسمی در صنعت برای نوآورانه‌ترین محصولاتی است که در این نمایشگاه سالانه فناوری مشتری با عنوان CES معرفی می‌شوند. ال‌جی دوازدهمین جایزه ابتکار و نوآوری خود را با عنوان “بهترین نوآوری نمایشگاه CES ” برای محصول جدید و منحصربه‌فردی دریافت کرد که قرار است در نمایشگاه CES 2018 معرفی شود.

ال‌جی در هشت بخش بسیار رقابتی جوایز نوآوری را از CES 2018 دریافت کرده است: نمایشگرهای ویدئو، لوازم خانگی، دستگاه‌های بی‌سیم، خانه هوشمند، تصویربرداری دیجیتال، قطعات صوتی و تصویری خانگی، لوازم جانبی کامپیوتری و فناوری‌های داخلی.

CES-2018-Innovation

در صدر برندگان برترین نوآوری نمایشگاه CES 2018 ال‌جی می‌توان از چندین جوایزی نام برد که یخچال‌های Door-in-Door با فناوری SmartThinQ دریافت کرده‌اند و همین طور می‌توان به تلویزیون‌های OLED ال‌جی با سیاهی مطلق، کنتراست بی‌‌نهایت، گاموت رنگ وسیع و گسترده‌ترین زاویه دید اشاره کرد. دیگر محصولات ال‌جی که جایزه نوآوری را کسب کرده‌اند شامل دستگاه ماشین لباسشویی و خشکشویی جدید ال‌جی، ویدئو پروژکتور پیشرفته، تلویزیون‌های هوشمند ۴K و چیزهای دیگری می‌شود که همه در نمایشگاه CES 2018 معرفی خواهند شد.

فهرست کامل جوایز نوآوری ال‌جی در نمایشگاه CES 2018 و همین‌طور جایزه بهترین نوآوری همزمان با کنفرانس CES ال‌جی در تاریح ۸ ژانویه ۲۰۱۸ رآس ساعت ۸ صبح به وقت لاس‌وگاس، نوادا اعلام خواهد شد.

1 دیدگاه در “جوایز افتخارآمیز نوآوری ال‌جی در نمایشگاه CES 2018

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو