Quantcast
دی ۲۷, ۱۳۹۷
January 17, 2019
Nano_Cell_Mini__Page_feature01_030817_D

تلویزیون های نانوسل برروی پنل رنگی خود ذراتی به قطر یک نانومتر دارند که فعالیت اصلی آنها جذب نور زرد اضافی و بالابردن کیفیت رنگ هاست. تلویزیون های Nano cell رنگ هارا با جزئیات بیش تری نسبت به تلویزیون های معمولی نشان میدهد.

Nano_Cell_Mini_Page_feature08_030817__D

شما به این شکل تلویزیون نگاه می کنید.

باتوجه به تحقیقات انجام شده، حدود %۶۰ افراد تلویزیون را نه از روبرو بلکه از کنار یا گوشه نگاه می کنند. در تلویزیون های Nano Cell الجی به دلیل وجود زاویه دید گسترده، رنگ های دقیق حتی تا زاویه °۶۰ از تلویزیون قابل مشاهده هستند.

Nano_Cell_Mini_Page_feature05_030817_D

دیگر هیچ وقت به تلویزیون قدیمیتان از بغل نگاه نکنید

تلویزیون شما ممکن است از روبرو رنگ های دقیق و درستی را به نمایش بگذارد اما هنگامی که از روبرو به طرفین حرکت می کنید از کیفیت نمایش این رنگ ها کاسته شده و شما تصویری متفاوت از آنچه حقیقتا وجود دارد می بینید.

Nano_Cell_Mini_Page_feature06_030817_D1

رمز موفقیت در تکنولوژی Nano Cell نهفته است

Nano_Cell_Mini__Page_feature04_030817_D1

5 دیدگاه در “چگونه تلویزیون‌های Nano cell ال‌جی رنگ‌هایی دقیق و زنده تولید می‌کنند؟

  1. یه پرسش
    یک تلویزیون نانوسل انتخاب بهتری هست نسبت به یک تلویزیون oled توی همون رنج قیمت؟
    مثلن مقایسه مدل ۵۵sj85000gi و ۵۵B6i

    • فناوری برتر OLED می باشد اما قطعا در یک رنج قیمتی مساوی با توجه به ارزانتر بودن فناوری نانوسل امکان خرید تلوزیونی با امکانات بالاتر موجود می باشد باید توجه داشته باشید تلوزیونهای oled افت قیمتی خود را داشته اما نانوسل در اول راه است و قطعا با توجه به یکسان بودن مواد اولیه با تلوزیونهای led موجود و ارزانی مصاح بکار رفته در مقابل مواد اولیه گران قیمت بکار رفته در تلوزیونهای oled انتظار کاهش قیمت برای تلوزیونهای نانوسل با افزایش تیراژ تولید می رود همانگونه که پیش بینی اینجانب برای کاهش قیمت تلوزیونهای با وضوح بسیار بالا یا UHD در یک بازه زمانی یکساله بازهم به دلیل مواد اولیه یکسان با تلوزیونهای Full Hd محقق گردید .

  2. زاویه دید گسترذه این فماوری در مقابل فناوری QLEDسامسونگ ریشه در چینش افقی پیکسلها دارد که از فناوری رایج تلوزیونهای دارای پنل IPS رایج در تلوزیونهای ال جی و برخی از یرندها مانند پاناسونیک در این فناوری جدید به ارث رسیده در فناوری QLED سامسونگ که بر اساس فناوری قبلی این شرکت یعنی va توسعه یافته چینش پیکسلها بصورت عمودی است تحمل فشار و ضربه بالاتر در فناوری پنل های ال جی نیز ریشه ذر این نحوه چینش پیکسلها دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو