Quantcast
آذر ۲۳, ۱۳۹۷
December 14, 2018
IMG_1079-Copy

تیم دختران سبز در گروه دانشگاه علم و صنعت، پنجمین و اخرین گروه از برگزیدگان ال‌جی چلنجر، با موضوع بازیافت تایرها برای استفاده در صنعت راه‌آهن به مقصد اسپانیا راهی شدند. گزارش ششمین روز از سفر تحقیقاتی آنها را در ادامه بخوانید.

تیم دختران سبز در ششمین روز از سفر تحقیقاتی خود به کشور اسپانیا طبق برنامه قبلی از شرکت مهندسی و ساخت پروژه های حمل و نقل بازدید کرد. این شرکت ابتدا به ارائه ای از محور فعالیت های خود پرداخت.

حوزه عملکردی این شرکت مهندسی، ساخت و نوسازی خطوط ریلی، جاده ای، دریایی و میباشد. موضع اصلی فعالیت شرکت زیرساخت و در اسپانیا به طور عمده زیرساخت ریلی است

.
این شرکت به طور خاص کتابهایی در زمینه راه آهن پرسرعت و چگونگی پیاده سازی و نوسازی آن منتشر کرده و بیش از هزاران مطالعه در زمینه امکان سنجی و مدیریت این خطوط در اسپانیا و جهان گردآوری نموده است.

بیش از ده پروژه ریلی در سراسر جهان توسط این شرکت اجرا شده است و از طرح تیم دختران سبز مبنی بر استفاده از بازیافت تایر در صنعت راه آهن استقبال کردند.

در این جلسه، شرکت های مسئول در این حوزه معرفی شدند تا این طرح پس از امکان سنجی با نهایت دقت در آینده ای دور در کشور عزیزمان ایران پیاده سازی شود.

1 دیدگاه در “گزارش روز ششم از سفر تحقیقاتی پنجمین گروه بچه‌های LG Challenger به اسپانیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو