Quantcast
مرداد ۲۶, ۱۳۹۷
August 17, 2018
photo_2018-01-15_11-39-53

قابلیت Easy Clean به معنای تمیزکاری آسان با جلوگیری از چسبیدن دوده و آلودگی به دیواره‌های داخلی پاکسازی آنها را ساده‌تر می‌کند. به دلیل مقاومت زیاد پوشش داخلی در برابر بقایای غذا، مصرف کنندگان تجربه طبخ سالم‌تر و تمیزتری را خواهند داشت.

پوشش پیشرفته EasyClean بیشتر تلاشی که برای از بین بردن باقیمانده مواد غذایی به کار می‌رود را کاهش می‌دهد. این فناوری از چسبیدن دوده‌های سیاه به دیواره‌های داخلی جلوگیری می‌کند و باعث تمیز نگه داشتن فر به روشی آسان‌تر می‌شود. به دلیل مقاومت قوی پوشش در برابر تجمع پسماندها، مشتریان می‌توانند تجربه آشپزی تمیزتر و سالم‌تری داشته باشند.

بدون نیاز به مواد شیمیایی سخت و ساییدن، قابلیت EasyClean تمیز کردن را به چند گام ساده تبدیل می‌کند: آب را به داخل فر اسپری کنید، کلید لمسی EasyClean را فشار دهید، فر را روشن کنید و پوشش لعابی داخلی را تمیز کنید. از این ساده‌تر نمی‌شود.

easyclean-mini-banner-e1442207597951

مرحل تمیز کردن داخل مایکروویو

ابتدا بو زدایی انجام شود. به این صورت که یک کاسه آب به همراه یک قاشق غذاخوری آب لیمو و یک قاشق چایخوری جوش شیرین داخل دستگاه قرار داده و سیستم بوزدایی خودکار را انتخاب کنید پس از بوزدایی میتوان با یک دستمال درون دستگاه را تمیز کرد.

می توان برای تمیز کردن داخل دستگاه از هر نوع گاز پاک کن استفاده کرد اما به هیچ عنوان داخل دستگاه اسپری نکنید فقط, روی اسکاج ابری بزنید وداخل دستگاه را تمیز کنید,سپس با دستمال نمدار پاک کنید. (از مایع ظرفشویی استفاده نشود چون قدرت کف کنندگی آن زیاد است و دستگاه کاملا خاموش باشد)

درصورتی که لکه سختی بود و پاک نشد میتوان پنبه را آغشته به الکل صنعتی کنید و داخل دستگاه را تمیز کنید سپس با دستمال نمدار پاک کنید.

نکته:

  • از این روشها به هیچ عنوان برای تمیز کردن سقف دستگاه استفاده نشود. 
  • حتما اسکاجی که استفاده میشود ابری باشد چون اسکاج سیمی باعث ایجاد خط و خش درون دستگاه شده و درنتیجه جرقه میزند.

2 دیدگاه در “راهنمای تمیز کردن داخل مایکروویو سولاردام ال‌جی

  1. با سلام
    لکه های خشک شدن و سخت روی سینی سولاردوم که با خیساندن و استفاده از مایع ظرف شویی و اسکاچ ابری تمیز نشده است رو چگونه باید پاک کنیم ؟

    • از مایع گاز پاکن استفاده نمائید ابتدا محل را به مایع گاز پاکن اغشته و حدوده یک ربع ساعت صبر کنید سپس با استفاده از اسفنج یا پدر ظرفشوئی و یا اسکاچ پاک کنید . حتما از دستکش استفاده نمایید . برای تمیز کردن جرم های روی گاز هم از این محصول میتوانید کمک بگیرید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو