Quantcast
اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸
May 21, 2019
photo_2017-11-09_12-33-26

مهلت ثبت نام برای شرکت در دومین دوره از مسابقات ال‌جی چلنجر که از ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۶ شروع شده بود در ۱۵ دی ماه به پایان رسید. از میان تمامی تیم‌های شرکت‌کننده‌، ۳۰ گروه برتر که بهترین و کارامدترین پروژه‌ها را ارائه کرده‌اند پس از بررسی و بازبینی هیئت داوارن ال‌جی تا اواخر بهمن‌ ماه امسال معرفی خواهند شد.

برای این سفر تحقیقاتی ۶ موضوع در زمینه‌های علوم طبیعی، فناوری اطلاعات (IT)، مهندسی، اقتصاد و مدیریت، علوم انسانی و اجتماعی و فرهنگ و هنر در نظر گرفته شده است و معیار بررسی طرح میزان خلاق بودن، سودمندی طرح، ضرورت سفر تحقیقاتی برای کشور ایرانِ ، منطقی و قابل اجرا بودن طرح سفر تحقیقاتی، اولویت داشتن مکان انتخابی سفر تحقیقاتی و روابط عمومی بالای اعضای گروه است.

در ابتدا، ۳۰ تیم برتر برای شرکت در مراسم افتتاحیه، به عنوان برندگان ابتدایی انتخاب خواهند شد. درنهایت ۵ تیم به عنوان تیم‌های منتخب به کشورهای انتخابی اعزام خواهند شد. برای انتخاب ۳۰ تیم برتر معیار به صورت ۷۰ درصد بررسی طرح تحقیقاتی ارسالی و ۳۰ درصد مصاحبه تعیین شده است. همچنین هم‌زمان با اعلام برندگان دور قبل مسابقه ال‌جی چلنجر، ۵ تیم منتخب دور جدید نیز معرفی خواهند شد.

اعضای تیم سفر تحقیقاتی با توجه به طرح تحقیقاتی طی بهار و تابستان، ۲ هفته را به منظور فعالیت‌های تحقیقاتی در سازمان‌های دولتی، آزمایشگاه‌ها، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و نهادهای اجتماعی کشور انتخابی سپری می‌کنند.

در طول دوره سفر تمام هزینه‌ها از جمله هزینه بلیط، اقامت و … برعهده شرکت ال‌جی است، همچنین پس از بررسی و ارزیابی گزارش رقبا بعد از اتمام سفر، هدیه نقدی به مبلغ ۱۲ هزار دلار در راستای عملی کردن نتایج سفر تحقیقاتی به تیم برنده داده خواهد شد. قرار گرفت.

علاوه بر این، ال‌جی فرصت یک دوره کارآموزی در شرکت ال‌جی را برای تیمی که به عنوان برنده در این رقابت جایزه بزرگ را دریافت می‌کند، فراهم می‌کند.. در نهایت نیز گزارشی از نتیجه سفر تحقیقاتی در وب‌ سایت LG Global Challenger Iran قرار داده خواهد شد که دانشجویان، شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی امکان استفاده آزادانه از آن را خواهند داشت.

5 دیدگاه در “زمان معرفی 30 تیم منتخب در دومین مسابقه ال‌جی چلنجر

  • سلام دوست عزیز،

   طرح های ارسالی در دست بررسی توسط هیئت داوران هستند. به دلیل تعدد بالای طرح ها و دقت زیاد در تحلیل آنها، فرایند انتخاب نهایی برگزیدگان و اعلام نتایج با تأخیر انجام خواهد شد.

   از شکیبایی شما سپاسگزاریم.

 1. زمانی که این خبر منتشر شد ۲۵ دی ماه بود و ده روز از ارسال موارد گذشته بود و شما باتوجه به حجم موارد ارسال شده اعلام نمودید که تا اواخر بهمن نتایج مشخص میشه. الان اواسط اسفند است تقریبا … این همه بی نظمی از شرکت خوش نامی مثل ال جی بعید است اصن من مطمئن نیستم شرکت مادر در کره از این همه بی نظمی خبر داشته باشد.
  حداقل تاریخ ثانویه ای اعلام کنید

  • منم موافقم با شرکت اصلی مکاتبه کنیم. بالا بودن حجم طرح ها دلیل نمیشه که بدقولی کنن نیروهای بیشتری برای بررسی به کار میگرفتن. متاسف واقعا

  • دوست عزیز،

   همان طور که گفته شد، اواخر هفته آینده ۳۰ تیم منتخب اعلام خواهند شد. لطفا صبور باشید. فرایند انتخاب و داوری از میان تعداد بالای طرح های خیلی خوب ارسالی قطعا زمان بر است و نیاز به بررسی بیشتر دارد.

   متشکریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو