Quantcast
بهمن ۲۸, ۱۳۹۷
February 17, 2019
photo_2018-02-04_06-42-35

ال جی به عنوان پنجمین برند رجیستری معرفی شد.

برند ال جی پنجمین برندی است که مشمول طرح رجیستری خواهد شد. قبل از این، برندهای اپل، بلک‌بری، موتورولا و گوگل پیکسل مشمول طرح رجیستری شده بودند.

برند ال‌جی از ابتدای روز شنبه (ساعت ۰۰:۰۰ بامداد) مورخ ۲۸ بهمن ۹۶ مشمول طرح رجیستری خواهد شد. لذا به فروشندگان محترم توصیه اکید می‌گردد که در مهلت باقیمانده گوشی‌های با برند ال‌جی موجود در فروشگاه خود که از مبادی قانونی وارد کشور نشده است را در اسرع وقت به فروش رسانند.مشاهده شده است که برخی فروشندگان در روزهای منتهی به زمان مشمول شدن یک برند، با قراردادن سیمکارت در چندین دستگاه تلفن همراه (حتی تا ۳۰۰ مورد هم مشاهده شده ! ) اقدام به فعالسازی آن‌ها نموده‌اند که تمامی این موارد توسط سامانه رؤیت شده است. بدینوسیله اعلام می‌گردد در صورتیکه استفاده از این روش برای فعالسازی تلفن همراه بطور گسترده و سازمان‌دهی‌شده باشد، قابل پیگیری است. همچنین مسئولیت هرگونه عواقب ناشی از فعالسازی با این روش (از جمله ثبت نشدن گوشی در سامانه) بر عهده شخص فروشنده می‌باشد.

درصورتیکه دارای تلفن همراه با برند ال‌جی می‌باشید و تلفن همراه شما به هردلیلی در چند ماه گذشته خاموش بوده است، لازم است تا قبل از زمان آغاز طرح، تلفن همراه خود را با قراردادن سیمکارت درون آن روشن کرده و حتی المقدور با آن تماس بگیرید و یا پیامکی ارسال کنید.

در صورتیکه تلفن همراه دارای دو یا چند سیمکارت می‌باشد، بایستی با قرار دادن سیمکارت درون همه شکاف‌ها (Slot)، نسبت به فعالسازی تلفن همراه خود اقدام نمایید. جهت انجام این فرآیند، محدودیتی در استفاده از یک یا چند سیمکارت وجود ندارد. لذا می‌توان با قرار دادن یک سیمکارت در تمام شکاف‌ها، گوشی تلفن همراه خود را فعال کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو