Quantcast
اسفند ۴, ۱۳۹۷
February 23, 2019
1(6)

دوست دارید همراه تیم ملی به روسیه سفر کنید؟

با جشنواره نوروزی ال‌جی و گلدیران، علاوه بر تخفیف نقدی و قرعه کشی روزانه، می‌توانید یکی از ٩٠ برنده سفر به جام جهانی روسیه باشید و تیم ملی ایران را همراهی کنید. 

 شرکت ال جی و گلدیران در جشنواره نوروزی خود مشتریان عزیز را با سبدی پر از هدیه و تخفیف راهی منزل می‌کنند. در جشنواره نوروزی ۹۰ روز با ال‌جی علاوه بر تخفیف‌های فوق‌العاده ، از ال جی و گلدیران هدیه نقدی دریافت می‌کنید. هدیه‌ای که از ۱۰۰ هزار ریال شروع شده و به ۱۰۰ میلیون ریال نیز می‌رسد. علاوه بر همه این تخفیفات و هدایای فوق‌العاده، یک اتفاق هیجان‌انگیز دیگر نیز در انتظار شماست. در این جشنواره با خرید هر یک از محصولات ال‌جی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن سفر به جام‌جهانی روسیه ۲۰۱۸ نیز محک بزنید و به عنوان یکی از ۹۰ برنده خوش‌شانس، برای دیدن حداقل دو بازی، در کنار تیم ملی ایران باشید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نخفیف‌ها، هدایا، جایزه سفر به روسیه برای ۹۰ نفر و محصولات منتخب در جشنواره به این لینک مراجعه کنید.

 شرایط  جشنواره  نوروزی ۹۰ روز با ال جی:

 جشنواره نورزوی ۹۰ روز با ال جی از تاریخ یکم بهمن ماه ۱۳۹۶ تا ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۷ در جریان خواهد بود و دارای مزایای ذیل است:

  • به ازای هر محصول مشمول جشنواره که خریداری کنید، یک کارت هدیه، دریافت خواهید کرد.
  • مبلغ تخفیفات و هدایای ویژه جشنواره، پس از نصب محصول به شماره کارت یا شماره کارت های هدیه شما واریز خواهد شد.
  • جهت دریافت این تخفیفات، حتماً توضیحات نحوه ی شارژ کارت را مطالعه نمایید.
  • جهت دریافت این تخفیفات و شرکت در قرعه کشی ها، لازم است محصول خود را از طریق شرکت مشتریان گلدیران، و در بازه جشنواره نصب نمایید. (فرصت نصب تا ۱۰ اردبیهشت ماه ۱۳۹۷ )
  • اطلاع از مبلغ تخفیف و هدایای نقدی به صورت پیامکی و به شماره موبایلی که برای هماهنگی مربوط به نصب محصول، ثبت کرده اید انجام خواهد گرفت.
  • در محصولات پایین فریزر مدل BF320 و BF420 درصورتی که از یک مدل، دو دستگاه خریداری و به صورت دوقلو در یک آدرس نصب نمایید( یعنی تنها یک شماره موبایل جهت هماهنگی های مربوط به نصب ثبت کرده باشید) علاوه بر تخفیفات هر کدام از دستگاه ها مبلغ۲,۰۰۰,۰۰۰ریال تخفیف بیشتر دریافت خواهید کرد.
  • فقط برای مدل های لباسشویی SIGNATURE  LGو TWINWash G+ در صورت خرید همزمان لباسشویی اصلی و مینی  نیاز است دو کارت هدیه دریافت نمایید و مبلغ مجموع تخفیف جشنواره در دو کارت تقسیم شده و شارژ می گردد.

تذکر مهم : استفاده از مزایای این جشنواره مشروط به خرید محصولات قید شده درجدول جشنواره و با گارانتی گلدیران و صرفاً از نمایندگی های مجاز این شرکت و نصب محصول از طریق شرکت مشتریان گلدیران است. شرایط وهدایای جشنواره ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند. در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام با شماره ۰۲۱-۸۴۷۳۳ تماس حاصل فرمایید.

2 دیدگاه در “٩٠ سفر به جام جهانی در جشنواره نوروزی ال جی و گلدیران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو