Quantcast
فروردین ۶, ۱۳۹۸
March 26, 2019
TWINWash_24-inch-Lifestyle-Image_16

لباسشویی منحصربفرد ال‌جی TWINWash به ایران آمد.

ماشین لباسشویی TWINWash

ماشین لباسشویی جدید TWINWash (تویین واش) ال جی در یک زمان میتواند دو شستشوی مختلف را برای شما انجام دهد که شاید شما فکر کنید شبیه لباسشویی های دوقلو است ولی در این ماشین لباسشویی شما میتوانید برخلاف تفکرتان دو دسته لباس مجزا را به طور همزمان بشویید. در ماشین لباسشویی اصلی، لباس های معمولی با حجم بالا را بشویید، در حالیکه مینی واشر Mini Washer در حال شستشوی لباس های ظریف به صورت همزمان است. همچنین با سیستم شستشوی سریع، TurboWash می توانید در هر بار شستشو تا ۳۰ دقیقه در زمان صرفه کنید.

ال‌جی با الهام از شستشوی دستی و استفاده از فناوری موتور اینورتر دایرکت درایو خود موفق به ابداع فناوری سشتشوی ۶ حرکته همانند شستشو با دست شده است. این شش مرحله شامل فیلتراسیون، پیچاندن، چرخاندن، پله‌ای، ساییدن و غلتاندن می‌باشد که نتیجه این الگوی شستشو، صدمه کمتر به الیاف لباس و بهبود عملکرد شستشوی ماشین لباسشویی می‌باشد. پس از شستشوی کامل و بهینه، این لباسشویی به شما امکان خشک کردن لباسها در لباسشویی اصلی را تا ۷ کیلوگرم لباس میدهد.

TWINWash-24inch-Washer_2017_Feature_09_Inverter-DD_D

مینی واشر MINIWasher

از مهمترین مشخصه های این دستگاه داشتن یک شوینده اختصاصی کوچک و منحصر به فرد برای استفاده های خاص است. زمانی که شما نگران شستشوی لباسهای کوچک، ظریف و حساس به صورت روزانه هستید این لباسشویی کوچک ولی قدرتمند و مدرن به کمک شما می آید و تمام این نگرانی ها را بر طرف میکند. لباس شویی مینی با موتور اینورتر دایرکت درایو خود شستشوی Wave Wash که الهام گرفته از شستشوی با دست برای لباس های حساس مثل لباس کودک و لباس های زیر است به راحتی و با کیفیت بالا نیازهای شما را بر طرف می سازد. با توجه به ظرفیت کم ۲ تا ۳٫۵ کیلوگرم در مدلهای مختلف و برنامه ریزی برای لباسهای حساس یک انتخاب خوب برای استفاده روزانه می باشد.

TWINWash-24inch-Washer_2017_Feature_04_Opitimized-WaveWash

صرفه‌جویی در زمان

زمان شستشوی لباس‌ها را به نصف کاهش دهید! برای لباس‌هایی که باید جدا از هم شسته شوند، شما می‌توانید تمام آنها را در یک زمان با سیستم منحصربه‌فرد لباسشویی TWINWash بشویید.

شست و شوی ۶ حرکته

شست و شوی لباس‌ها با ۶ حرکت مختلف شستشو ۶Motion، مجموعه‌ای از حرکت‌های بهینه‌شده را برای انواع پارچه‌ها ارائه می‌دهد. بنابراین بالاترین عملکرد شستشو با کمترین میزان آسیب به الیاف لباس‌ها را شاهد خواهید بود.

TWINWash-24inch-Washer&Dryer_2017_Feature_07_6Motion-DD_D(1)

فناوری TurboWash

فناوری TurboWash با کاهش زمان شستشو تا ۴۹ دقیقه، عملکرد شستشوی بی‌نظیری را ارایه می‌دهد. قابلیت اسپری دوگانه Twin Spray لباس‌ها را بهتر به مواد شوینده آغشته می‌کند و زمان شستشو را با بهبود کیفیت کاهش میدهد . ویژگی «Atomizing Rinse Spray» اسپری پرفشار، آبکشی را در طول «مرحله شستشو» بهبود و سرعت می‌بخشد. این ویژگی با حرکت گریز از مرکز ، مواد شوینده را بهتر حل می‌کند.

TWINWash-24inch-Washer_2017_Feature_07_TurboWash_D

قابلیت اضافه کردن لباس

اگر فراموش کردید لباسی را داخل ماشین لباسشویی قرار دهید، کافی است دکمه Pause را فشار دهید و اقلام موردنظر را به راحتی و بدون نگرانی از سایز آن اضافه کنید؛ چه جورابی کوچک باشد و یا کتی با سایز بزرگ. هرکدام از برنامه‌های شستشوی کتان، ترکیبی، شستشوی سریع را انتخاب کرده باشید، درب لباسشویی طی فرآیند شستشو می‌تواند فوراً (تقریباً ظرف مدت ۳ ثانیه) باز شود.

TWINWash-24inch-Washer_2017_Feature_10_Add-Item_D

فناوری بخار (شست و شو با بخار)

تکنولوژی بخار TrueSteam علاوه بر اینکه همه مواد آلرژی‌زای متداول را از بین می‌برد باعث بهبود کیفیت شستشو می گردد و به الیاف لباس ها تازگی می بخشد. ویژگی Allergen Sanitization آلرژی زدایی به‌وسیله بخار به درون الیاف پارچه نفوذ کرده تا آن را کاملاً پاک کند. این ویژگی از دمای بهینه برای حل کردن مواد آلرژی‌زای در لباس استفاده می‌کند و همه مواد آلرژی‌زا و میکروب ها را طی مراحل آبگیری و آبکشی از بین می‌برد.

TWINWash-24inch-Washer_2017_Feature_06_TrueSteam_D

موتور باریک اینورتر دایرکت درایو

موتور اینورتر دایرکت درایو ال‌جی به‌طور مستقیم و بدون استفاده از تسمه و پولی به دیگ چسبیده است. قطعات مکانیکی کوچک‌تر اتلاف کمتر انرژی را تضمین می‌کنند و همچنین شستشوی ۶ حرکته که به واسطه انتقال حرکت مستقیم موتور به دیگ است، عملکرد شستشو را بهبود بخشیده، و صدا و لرزش پایین، و همچنین دوام و صرفه‌جویی بیشتر را تضمین می‌نماید. موتورهای اینورتر دایرکت درایو تکنولوژی انحصاری ال جی است که تاییدیه های متعدد کیفیت را یدک می کشد و اولین موتور در میان لباسشویی ها بود که ۱۰ سال ضمانت را به مشتریان ارایه کرد.

TWINWash-Mini-24_2017_Feature_03_Slim-Inverter-DD_D

فناوری SmartThinQ

ال جی همگام با تکنولوژی های روز دنیا در زمینه اینترنت اشیاء ،با فناوری SmartThinQ این دستگاه را به بالاترین سطح در رده خود می‌رساند. ویژگی‌های هوشمند این دستگاه به شما امکان می‌دهد تا در بستر اینترنت با وصل بودن به وای فای خانگی، از هر مکان و در هر زمانی شستشوی لباس‌های خود را انجام دهید. می‌توانید میزان مصرف انرژی را پیگیری کنید و با استفاده از قسمت دانلود برنامه Cycle Download طیف کاملی از برنامه های شستشوی جدید و اختصاصی را در کل طول عمر این ماشین لباسشویی به آن اضافه نمایید.

TWINWash-24inch-Washer_2017_Feature_11_Smart-ThinQ_D

سیستم عیب‌یابی هوشمند با Smart Diagnosis

به شما کمک می‌کند که همانند یک متخصص از وضعیت فنی دستگاه خود اطلاع داشته باشید و در صورت وجود عیب‌های فنی و حتی کاربری، به ‎‌سرعت شناسایی و رفع ایراد کنید.

SG120CW+G20MINI

WM-G105S*+G*2Mini   

WM-TW170CS+T35Mini     

 WM-G105D*+G*2Mini

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو