Quantcast
دی ۲۶, ۱۳۹۷
January 16, 2019
26f67c4d-99a3-4027-9f8a-c8acb2e68eb9

ال‌جی به تعهد خود برای ارائه‌ تجربه صوتی بی‌رقیب وفادار مانده و در گوشی G7 ThinQ از نوآوری‌هایی استفاده کرده است که این گوشی را در این حوزه بی‌رقیب می‌کند.

برای اولین بار بلندگوهای Boombox در این گوشی به کار گرفته شده‌اند که فضای داخل گوشی را مانند اتاق طنین صدا کرده و صدای بم گوشی را دو برابر می‌کنند. بلندگوهای Boombox گوشی G7 ThinQ می‌تواند بدون نیاز به بلندگوی خارجی، صدایی با باس قدرتمند تولید کنند. وقتی گوشی G7 ThinQ را روی یک سطح صاف یا جعبه قرار دهید، گوشی از فضای تعبیه شد داخل گوشی برای ایجاد رزونانس به عنوان ووفر استفاده می کند تا قدرت باس صدا حتی بیشتر از قبل ‌شود.

ال‌جی G7 ThinQ همچنین اولین گوشی هوشمند برای ارائه DTS:X همراه با صدا فراگیر سه بعدی و مجازی برای همه محتوا، تا ۷٫۱ کانال صوتی با هدفون میباشد.ال‌جی با وفادار ماندن به سابقه درخشان خود در زمینه تولید صدای باکیفیت، در گوشی جدید G7 ThinQ نیز از فناوری Hi-Fi Quad DAC استفاده کرده که می‌تواند صدای بسیار شفاف و باکیفیت برای عاشقان موسیقی را تولید کند. به خصوص وقتی در هنگام گوش دادن از هدفون‌های با امپدانس بالا همراه این گوشی استفاده کنید.

LG G7 ThinQ Range

آقای هوآنگ جئونگ هوآن، رئیس بخش ارتباطات موبایلی ال‌جی، می‌گوید: «گوشی G7 ThinQ ال‌جی به صورت ویژه‌ای روی ویژگی های پایه ای و اساسی تمرکز کرده و عرضه آن یک فصل جدید برای شرکت محسوب می شود. با ترکیب شخصی‌سازی و قابلیت‌های هوش مصنوعی در کنار ویژگی‌های کاربردی این گوشی، مدل G7 ThinQ ال‌جی کاربرپسندترین گوشی شرکت ماست که بیشترین راحتی را برای مصرف‌کننده فراهم می‌کند.»

گوشی G7 ThinQ ال‌جی در در روزهای آینده در کره جنوبی و به دنبال آن در بازارهای اصلی آمریکای شمالی، اروپا، آمریکای لاتین و آسیا نیز عرضه خواهد شد. قیمت و جزئیات بیشتر به صورت منطقه‌ای در زمان عرضه اعلام خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو