Quantcast
اسفند ۳, ۱۳۹۷
February 22, 2019
DP0908201720380961M

تلویزیون‌های نانوسل ال‌جی با زاویه دید گسترده‌ای که دارند بهترین تصویر و کامل‌ترین وضوح را ارائه می‌دهند؛ حتی اگر شما از اطراف و با زاویه ۶۰ درجه تلویزیون تماشا کنید.

نمایشگرهای LCD نانوسل با بهره‌گیری از اجزای متحدالشکل و بسیار کوچک که قطر آنها تقریباً به اندازه یک نانومتر است رنگ‌های دقیق، ظریف و پایداری ایجاد می‌کنند که از عریض‌ترین زوایا، نسبت به دیگر تلویزیون‌ها شامل نمایشگرهای کوانتوم دات، قابل مشاهده است. نمایشگر نانوسل با جذب امواج نور سرگردان و ایجاد رنگ‌های خالص‌تر و تمیزتر کیفیت تصویر خیره‌کننده‌ای را ایجاد می‌کند. تلویزیون‌های نانوسل Super UHD ال‌جی رنگ‌های پایداری دارند و هیچ اختلاف رنگی برای آنهایی که درست جلوی تلویزیون نشسته‌اند و آنهایی که برنامه‌ها را با زاویه ۶۰ درجه مشاهده می‌کنند دیده نمی‌شود.

نسل سوم تلویزیون‌های Super UHD ال‌جی با فناوری Nano Cell واقعی‌ترین تصویر ممکن را نمایش می‌دهند و دقیق‌ترین و ریزترین جزییات را از هر زاویه دیدی ایجاد می‌کنند. این تلویزیون‌های جدید به وسیله فناوری Active HDR با Dolby Vision امکان مشاهده چندین فرمت HDR را میسر می‌کنند و به کاربر دسترسی به طیف وسیعی از محتوای HDR فوق‌العاده باکیفیت را می‌دهند.

LG-Super-UHD-TV_4

تلویزیون‌های SUPER UHD ال‌جی با فناوری نمایشگر Nano Cell (نانو سل) که پیشرفته‌ترین کیفیت تصویر LCD ارائه‌شده توسط ال‌جی را دارند توانستند به عنوان بهترین تلویزیون‌ها شناخته شوند. این ابتکار تحول‌یافته در زمینه LCD بازتولید رنگ دقیق‌تر و بیان دقیق هر رنگ حتی در زاویه دید عریض را ممکن می‌کند. بنابراین، هر فردی که به مشاهده تلویزیون نشسته است از هر جایی که هست دقیق‌ترین و زنده‌ترین رنگ را می‌بیند.

نسل سوم از سری تلویزیون‌های SUPER UHD ال‌جی از فناوری نانوسل (Nano Cell) برخوردار است که اجزایی در ابعاد تقریبی یک نانومتر را برای ارائه بازتولید دقیق رنگ به کار می‌گیرد. نمایشگر نانوسل با جذب امواج نور سرگردان و ایجاد رنگ‌های خالص‌تر و تمیزتر کیفیت تصویر خیره‌کننده‌ای را ایجاد می‌کند. نمایشگرهای نانوسل ال‌جی رنگ‌های ثابت در زوایای دید مختلف دارند که بین مکان نشستن تماشاگران در جلوی تلویزیون یا با زاویه ۶۰ درجه از تلویزیون هیچ اختلاف رنگی وجود ندارد.

وقتی تلویزیون Super UHD ال‌جی با Dolby Vision در هم آمیخته می‌شود، رنگ‌ها غنی‌تر می‌شوند و این پنجره‌ به سوی دنیایی جدید گشوده می‌شود.

LG-65UH7700

مخصوصاً اینکه اصلاً نمی‌شود از تلویزیون Super UHD ال‌جی با فناوری HDR Dolby Vision چشم برداشت و محو آن نشد. میزان عمیق‌تر سیاهی و روشنایی زیاد و همین طور فناوری HDR می‌تواند برنامه‌های تلویریونی شما را به چیزی مبدل کند که تا به حال ندیده‌اید.

مهم نیست چه فیلمی را می‌خواهید تماشا کنید! اگر می‌خواهید از لحظات تماشای فیلم لذت ببرید خودتان را برای آن مهیا کنید. با تلویزیون Super UHD  ال‌جی، هر صندلی در خانه شما بهترین صندلی است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک دورهمی دوستانه ترتیب دهید و صندلی‌ها را با افرادی که دوستشان دارید پر کنید و خاطرات جدیدی بسازید که در آینده با دیگران سهیم شوید. مهم‌تر از همه اینکه تماشای فیلم در بهترین تلویزیون ۴K LED شما را اصلاً آزار نخواهد داد.

LG-Super-UHD-TV-UH950T

تلویزیون HDR Super UHD ال‌جی با پشتیبانی از Dolby Vision پخش تصاویر واضح‌تر و روشن‌تر با کنتراست بالا و رنگ‌های کاملا بهبود ‌یافته را تضمین می‌کند. با حجم عظیمی از عناوین ویدئویی جدید که در Dolby Vision موجود است، می‌توانید اطمینان خاطر داشته باشید که سرگرمی را آن گونه که سزاوار است مشاهده خواهید کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو