Quantcast
مرداد ۲۶, ۱۳۹۸
August 17, 2019
1(6)

نودمین و آخرین برنده سفر به جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ مشخص شد. آقای اسماعیل صفا از قم نودمین مسافر خوش شانس روسیه هستند. قرعه‌کشی جشنواره نوروزی تمام شد!

جشنواره نوروزی ال‌جی و گلدیران، علاوه بر تخفیف نقدی و قرعه کشی روزانه، ٩٠ برنده را راهی سفر به جام جهانی روسیه می‌کند تا تیم ملی ایران را همراهی کنند. 

 شرکت ال جی و گلدیران در جشنواره نوروزی خود مشتریان عزیز را با سبدی پر از هدیه و تخفیف راهی منزل کرد. برندگان جشنواره نوروزی ۹۰ روز با ال‌جی علاوه بر تخفیف‌های فوق‌العاده ، از ال جی و گلدیران هدیه نقدی دریافت کردند. هدیه‌ای که از ۱۰۰ هزار ریال شروع شده و به ۱۰۰ میلیون ریال نیز می‌رسید. علاوه بر همه این تخفیفات و هدایای فوق‌العاده، یک اتفاق هیجان‌انگیز دیگر نیز در انتظار مشتریان بود. در این جشنواره با خرید هر یک از محصولات ال‌جی می‌توانستد شانس خود را برای برنده شدن سفر به جام‌جهانی روسیه ۲۰۱۸ نیز محک بزنند و به عنوان یکی از ۹۰ برنده خوش‌شانس، برای دیدن حداقل دو بازی، در کنار تیم ملی ایران باشند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تخفیفها، هدایا، جایزه سفر به روسیه برای ۹۰ نفر و محصولات منتخب در جشنواره به این لینک مراجعه کنید.

شرایط  جشنواره  نوروزی ۹۰ روز با ال جی:

 جشنواره نورزوی ۹۰ روز با ال جی از تاریخ یکم بهمن ماه ۱۳۹۶ تا ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۷ در جریان بود.

 این قرعه کشی بین تمامی خریدارانی که محصولات صوتی، تصویری، لوازم خانگی، تصفیه هوا و کولرهای گازی ال جی را در بازه جشنواره خریداری و نصب نمایند صورت گرفت و ۹۰ برنده خوش شانس به مسابقات جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ و دیدن حداقل دو بازی تیم ملّی ایران اعزام می گردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو