Quantcast
فروردین ۶, ۱۳۹۸
March 26, 2019
22737_33496_5656

شرکت LG CNS، از شرکت‌های زیر مجموعه گروه ال‌جی، در زمین گلف متروکه‌ای در ژاپن که ۲۷ سوراخ دارد یک کارخانه بزرگ انرژی خورشیدی احداث کرد.

این شرکت به تازگی اعلام کرده که فرایند احداث کارخانه انرژی خورشیدی ۵۶ مگاواتی خود را در شهر ماین واقع در یاماگوچی ژاپن به پایان رسانده است. کارخانه انرژی فوتوولتائیک ال‌جی این بار وسعتی سه برابر بزرگتر از دیگر کارخانجات احداث‌شده در ژاپن توسط شرکت LG CNS دارد. این کارخانه انرژی ۱٫۴۲ میلیون مترمربع وسعت دارد که معادل مجموع مساحت ۲۰۰ زمین فوتبال است. برای ساخت کارخانه انرژی خورشیدی جدید ال‌جی ۱۷۰ هزار پنل خورشیدی مورد استفاده قرار گرفته است.

کارخانه انرژی خورشیدی ال‌جی می‌تواند سالانه ۶۲ گیگاوات در ساعت برق تولید کرده و نیاز ۲۵ هزار نفر شهروند شهر ماین به انرژی الکتریسیته را به مدت ۲ سال تأمین کند. این پروژه از ماه نوامبر ۲۰۱۶ به مدت ۱۹ ماه در حال اجرا بوده و مجموع هزینه آن به ۱۶۰ میلیارد وون کره رسیده است. کارخانه تازه تأسیس انرژی خورشیدی ال‌جی از نظر حجم انرژی تولیدی در میان ۷ هزار کارخانه انرژی خورشیدی دیگر در ژاپن هشتمین جایگاه را به خود اختصاص می‌دهد.

151015_p19_LGCNS

شرکت LG CNS همکاری با کشور ژاپن را در سال ۲۰۱۳ آغاز کرده و تاکنون ۴ کارخانه انرژی فوتوولتائیک، شامل جدیدترین آن در شهر ماین، در این کشور احداث نموده است. سه کارخانه دیگر نیز در زمین‌های گلف متروکه در شیراکاوا (۳۱ مگاواتی)، توجو (۳۳ مگاواتی) و شیمان (۱۰ مگاواتی) ساخته شده‌اند.

کشور ژاپن، از زمان تخریب کارخانه انرژی هسته‌ای فوکوشیما در سال ۲۰۱۱، فعالانه در حال تولید کارخانه‌های انرژی فوتوولتائیک بوده است. بازار تولید انرژی خورشیدی در کشور ژاپن سومین بازار بزرگ دنیا بعد از کشورهای چین و امریکا به شمار می‌رود.

3

شرکت LG CNS از زمان شروع فعالیت خود در زمینه تجارت انرژی نو و تجدیدپذیر در سال ۲۰۰۷ تا کنون توانسته احداث کارخانجاتی در زمینه تولید و ذخیره انرژی با مجموع ظرفیت۴۸۰مگاوات در ساعت را بر عهده بگیرد. از میان این تعداد، کارخانجاتی با ظرفیت ۲۱۲ مگاوات در کشورهای برون‌مرزی نظیر ژاپن، بلغارستان، گوئام و سریلانکا ساخته شده‌اند. در نتیجه، فروش شرکت LG CNS در بخش انرژی تجدیدپذیر، که در سال ۲۰۱۳ تنها ۱۴٫۱ میلیارد وون بوده، تقریباً تا سال گذشته با فروش ۱۰۴٫۱ میلیارد وونی ده برابر شده است.

1 دیدگاه در “ال‌جی و احداث کارخانه بزرگ انرژی خورشیدی در یک زمین گلف متروکه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو