Quantcast
تیر ۲۹, ۱۳۹۸
July 20, 2019
cad2f9a1-ab38-43aa-ba83-253605f9e67d

خاطراتتان را در ال‌جی G7 ThinQ دسته‌بندی کنید!


یکی از قابلیت‌های ال‌جی G7 ThinQ دسته‌بندی عکس‌ها با عنوان‌های مختلف است که می‌توانید از طریق آن عکس‌هایتان را مدیریت کنید.

۱۵۳ عنوان، برای تمام عکس‌های تلفن همراه شما.

ل‌جی قابلیت‌های هوش مصنوعی مدل V30S را در این مدل بهبود داده است. AI CAM (دوربین هوش مصنوعی) ال‌جی از ۱۹ حالت تصویربرداری مختلف( هشت حالت بیشتر از قبل) برای ثبت هوشمند‌تر و بهینه‌تر لحظه‌ها استفاده می‌کند. در صورتی فیلتر پیشنهاد شده توسط AI CAM  متناسب با سلیقه کاربران نباشند، آنها میتوانند با انتخاب یکی از ۳ گزینه دیگر کیفیت عکس های خود را ارتقا دهند.

hero-G7-camera

در گوشی G7 ThinQ ال‌جی عکاسی در نور کم با دوربین Super Bright Camera به سطح جدیدی ارتقا پیدا کرده است، و عکس‌ها چهار برابر روشن‌تر از تصاویری که دوربین‌های معمول ثبت می‌کنند، هستند. الگوریتم هوش مصنوعی با ترکیب سنسورهای تصویربرداری و پردازش نرم‌افزاری،تنظیمات دوربین را به طور خودکار هنگام عکسبرداری در نور کم تنظیم می کند.

main-hdrrecording

علاوه بر این‌ها ال‌جی قابلیت‌هایی به گوشی G7 ThinQ ا اضافه کرده است که عکاسی را لذت‌بخش‌تر از قبل می‌کند. حالت Mode  Live Photo یک ثانیه قبل و بعد از زمانی که شاتر فشار داده می‌شود را ثبت می‌کند تا لحظات غیرمنتظره و لحظاتی که معمولا از دست می‌روند را ثبت کند. استیکرهای طراحی شده از قابلیت تشخیص چهره استفاده کرده و به صورت دوبعدی و سه‌بعدی روی صورت می‌نشینند. این استیکرها شامل مواردی از جمله عینک‌دودی و هدبند و غیره هستند که به صورت زنده روی صفحه نمایش ظاهر می‌شوند.

main-stickers

حالت پرتره (Portrait Mode) که برای اولین بار به سری G آمده است کاملا روی صورت تمرکز کرده و عکس‌هایی حرفه‌ای با پس‌زمینه تار می‌گیرد. حالت بوکه می‌تواند توسط دو لنز استاندارد و عریض انجام شده و به عاشقان عکاسی خلاقیت و انتخاب‌های بیشتری بدهد.

1 دیدگاه در “دسته به دسته خاطرات در ال‌جی G7 ThinQ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو