Quantcast
فروردین ۶, ۱۳۹۸
March 26, 2019
06_Smart-ThinQ_D

در کولر های گازی مدل New Artcool از فناوری جدید با نام Smart ThinQ بهره برده شده است، که با استفاده از اتصال به اینترنت، امکان دسترسی به کولر گازی و اعمال تغییرات مختلف اعم از روشن و خاموش کردن دستگاه، تغییر حالت عملکرد دستگاه و … از راه دور بر روی دستگاه را برای کاربر ممکن می سازد .

جهت استفاده از این تکنولوژی هوش مصنوعی، برنامه Smart ThinQ  را از Play Store و یا App Store دانلود و بر روی گوشی کاربر نصب می کنیم . همچنین جهت اتصال به اینترنت و دستگاه، به یک روتر جهت ارتباط نیاز می باشد .

rys 1

فناوری (Smart ThinQ (Wi-Fi :

– دسترسی هوشمند

لوازم خانگی خود را با برنامه کاربردی چندمنظوره ی Smart ThinQ  ال‌جی بر روی تلفن همراه، هر جا و هر زمانی که دلتان خواست، کنترل کنید.

maxresdefault (1)
با فرمان‌های ساده از طریق تلفن همراه، شما می‌توانید زمان روشن و خاموش شدن دستگاه کولر گازی خود را کنترل کنید، حواستان به دمای هوای منزل خود باشد و حتی فرایند تمیزکاری خودکار در مایکروویو خود را بررسی کنید.
ابتکار Smart ThinQ  ال‌جی برای شما و خانواده شما کار می‌کند…. مهم نیست کجا هستید!

maxresdefault

– عیب‌یابی هوشمند

در زمانی که شما هر مشکلی با دستگاه کولر گازی خود دارید، قابلیت عیب‌یابی هوشمند، به شما در برطرف کردن فوری و مفید مشکلات کمک می‌کند. لوازم خانگی شما می‌تواند با انتشار اطلاعات صوتی با مرکز تماس ال‌جی، از طریق تلفن با مرکز خدمات (smart Diagnosis) و یا از طریق وای-فای با برنامه هوشمند (Smart ThinQ) ارتباط برقرار کند تا تشخیص ایراد انجام گرفته و راهکارهای فوری و آسان جهت رفع ایراد ارائه شود.

lg smart ac app_20150803110809

–  سازگاری هوشمند

با اتصال هوشمند به اینترنت، به سادگی و به سرعت، می‌توان لوازم خانگی ال‌جی را برای پاسخ به نیازهای رو به ‌تغییر خانواده سفارشی کرد.

lg-smart-thing-2-new-version

از کمک به شما در ایجاد یک غذای خوشمزه با مواد غذایی موجود در یخچال تا دانلود برنامه‌های خاص کولر گازی، لوازم خانگی هوشمند شما برای بهبود زندگی پرمشغله شما بسیار فراتر از انتظار شما هستند.

راهنمای فعال کردن برنامه کاربردی Smart ThinQ و اتصال آن با کولر گازی ال‌جی خود را در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

1 دیدگاه در “کولر های گازی New Artcool ال‌جی مجهز به فناوری جدید و هوشمند Smart ThinQ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو