Quantcast
تیر ۴, ۱۳۹۸
June 25, 2019
e58e3c3c-d59e-44c8-b346-6c565249d89b

تلویزیون LG SIGNATURE OLED  سری W یک تلویزیون فوق‌العاده است و به گونه‌ای طراحی شده است تا بهترین گزینه برای شما باشد.

تلویزیون LG SIGNATURE OLED سری W به صورتی روی دیوار نصب می‌شود که حتی سایه‌ای مشاهده نخواهید کرد. این مدل به گونه‌ای در فضای دیوار خود را جای می‌دهد که انگار پنجره‌ای به دنیای دیگر است و می‌توانید حسی فراتر از دیدن و شنیدن  تجربه کنید.

تلویزیون مبتکرانه، مدرن و پیشگام ۷۷ اینچ LG SIGNATURE W7 در کلاس OLED که به تلویزیون کاغذدیواری شهرت دارد واقعاً به باریکی کاغذ است.

این تلویزیون توسط انجمن فناوری مشتری (CTA) عنوان “بهترین ابتکار” در بخش بسیار رقابتی محصولات تصویری (Video Displays)  را کسب کرده است. نشان برجسته عنوان بهترین ابتکار CES که بالاترین افتخار صنعت در بخش محصولات تصویری است برای دومین سال متوالی به تلویزیون LG SIGNATURE OLED  تعلق گرفت.

ces-innovation-award-1-738x1024

این تلویزیون جزو اولین تلویزیون‌های دنیاست که برای ارائه بهترین محتوا، تصویر بی‌همتا و صدای شاهکار به فناوری Dolby Atmos مجهز هستند و یک مرکز قدرتمند سرگرمی پدید می‌آورند.

دو فناوری Dolby Vision و Dolby Atmos راهکاری جامع و فراگیری هستند که توسط تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان حرفه‌ای محتوا در سراسر دنیا حمایت می‌شوند. بیش از ۸۰ عنوان استودیو با Dolby Vision و بیش از ۱۰۰ عنوان با Dolby Atmos سازگاری دارند و ۲۵ تای دیگر با هر دوی این فرمت‌ها سازگارند.

سری W7 و تمام تلویزیون‌های OLED ال‌جی از فناوری Active HDR برای نمایش نسل جدید محتوای HDR برخوردارند که برای به تصویر کشیدن صحنه‌های روشن‌تر و جزییات بیشتر در سایه طراحی شده است. فناوری Active HDR به تلویزیون‌های HDR امکان می‌دهد تا تصویر فریم به فریم پردازش شود و اطلاعات پویا در زمان نیاز وارد شود. این فناوری حتی بهترین تصویر را در زمانی خواهی داشت که محتوای HDR اصلی ثابت و پایدار باشد یا اصلاً هیچ اََبَراطلاعاتی وجود نداشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو