Quantcast
مرداد ۲۶, ۱۳۹۸
August 17, 2019
d5d2d718-75f0-4593-b1df-5f3fd9d5420b

ل‌جی Styler یک محصول مراقبت از لباس است که می‌تواند با سرعت و دقت بالایی حس تازگی را به لباس شما برگرداند.

Styler از لوازم‌خانگی منحصربه‌فردی است که فاصله بین شستشو لباس ها و ارسال آنها به خشکشویی را به طرز چشمگیری کاهش می‌دهد. این محصول از همان فناوری TrueSteam استفاده می‌کند که در بسیاری از ماشین‌های لباسشویی ال‌جی به کار رفته است. این فناوری چروک‌های سطحی را به کمک بخار از بین می‌برد و نیاز به اتوکشیدن برای چروک‌های سطحی را از بین می برد.

 Styler علاوه بر از بین بردن گرد و غبار، در برطرف کردن معایبی که با چشم دیده نمی‌شوند نیز بسیار کارآمد عمل می‌کند. بخار داغی که درون محفظه به کار می‌رود ۹۹٫۹ درصد از میکروب‌ها و باکتری‌هایی که در عمق لباس‌ها و اسباب‌بازی‌های نرم نفوذ کرده‌اند را از بین می‌برد. سازمان‌های معتبر آزمایش محصول، شامل بنیاد حساسیت بریتانیا (BAF) و مؤسسه تحقیق و آزمایش پوشاک کره (KATRI)، امکانات استریلیزاسیون بخار در Styler را مورد آزمایش قرار دادند و مؤثر بودن آن را تأیید کردند.

abe9880e-aa1a-4e42-8183-1b6edfb95bfd

برای استفاده از این سیستم، کافی است لباس خود را در این دستگاه آویزان کنید تا خودش همه کارها را انجام دهد. بخار منتشر شده از Styler عمیقاً در لباس نفوذ می‌کند و با ملایمت جارختی را تکان می‌دهد تا چروک‌ها باز شود و کاهش پیدا کند و به علاوه بوی بد لباس نیز از بین برود. این سیستم یک راه آسان برای تر و تمیز و مرتب بودن ظاهر لباس بین دفعات خشکشویی است که کمک می‌کند هرروز بهترین ظاهر خود را بدون دردسر برای دیگران به نمایش بگذارید و از نتایج این برخوردهای مثبت در زندگی‌تان لذت ببرید.دلایل محبوبیت روزافزون ال‌جی استایلر  بسیار زیاد است. کاربری راحت و کاربردی بودنش باعث شد تا به عنوان یکی از لوازم‌خانگی ضروری به مشتریان سراسر دنیا معرفی شود. استایلر ترکیبی از سه فناوری‌ اصلی در محصولات خانگی ال‌جی است: فناوری بخار در ماشین لباسشویی، فناوری کنترل دما در یخچال و فناوری پیشرفته کنترل جریان هوا. این فناوری‌ها راهکاری جدید و انقلابی برای مراقبت از لباس خلق کردند که نیازهای جدید مشتریان امروزی را برطرف می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو