Quantcast
اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸
May 21, 2019
Nano_Cell_Mini__Page_feature01_030817_D-e1510946225682

شاید اصلا تا به حال به این موضوع فکر نکرده باشید زیرا ممکن است از هر جا و هر زاویه ای تلویزیون تماشا کنید. تحقیقات نشان می‌دهد که بیش از ۶۰ درصد از مردم مستقیم جلوی تلویزیون نمی‌نشینند و از زوایای مختلف تلویزیون می‌بینند.

معمولاً تلویزیون‌ها وضوح بهینه و یکسانی در تمامی زوایا ندارند. اما تلویزیون‌های نانوسل ال‌جی با زاویه دید گسترده‌ای که دارند بهترین تصویر و کامل‌ترین وضوح را ارائه می‌دهند؛ حتی اگر شما از اطراف و با زاویه ۶۰ درجه تلویزیون تماشا کنید.

شما به این شکل تلویزیون نگاه می کنید.

باتوجه به تحقیقات انجام شده، حدود %۶۰ افراد تلویزیون را نه از روبرو بلکه از کنار یا گوشه نگاه می کنند. در تلویزیون های Nano Cell الجی به دلیل وجود زاویه دید گسترده، رنگ های دقیق حتی تا زاویه °۶۰ از تلویزیون قابل مشاهده هستند.

Nano_Cell_Mini__Page_feature04_030817_D1

دیگر هیچ وقت به تلویزیون قدیمیتان از بغل نگاه نکنید
تلویزیون شما ممکن است از روبرو رنگ های دقیق و درستی را به نمایش بگذارد اما هنگامی که از روبرو به طرفین حرکت می کنید از کیفیت نمایش این رنگ ها کاسته شده و شما تصویری متفاوت از آنچه حقیقتا وجود دارد می بینید.
Nano_Cell_Mini_Page_feature05_030817_D

چگونه تلویزیون های Nano cell رنگ هایی دقیق و زنده تولید می کنند ؟

تلویزیون های نانوسل برروی پنل رنگی خود ذراتی به قطر یک نانومتر دارند که فعالیت اصلی آنها جذب نور زرد اضافی و بالابردن کیفیت رنگ هاست. تلویزیون های Nano cell رنگ هارا با جزئیات بیش تری نسبت به تلویزیون های معمولی نشان میدهد.

Nano_Cell_Mini_Page_feature06_030817_D1

نمایشگرهای LCD نانوسل با بهره‌گیری از اجزای متحدالشکل و بسیار کوچک که قطر آنها تقریباً به اندازه یک نانومتر است رنگ‌های دقیق، ظریف و پایداری ایجاد می‌کنند که از عریض‌ترین زوایا، نسبت به دیگر تلویزیون‌ها شامل نمایشگرهای کوانتوم دات، قابل مشاهده است.

Nano_Cell_Mini_Page_feature08_030817__D

نمایشگر نانوسل با جذب امواج نور سرگردان و ایجاد رنگ‌های خالص‌تر و تمیزتر کیفیت تصویر خیره‌کننده‌ای را ایجاد می‌کند. تلویزیون‌های نانوسل Super UHD ال‌جی رنگ‌های پایداری دارند و هیچ اختلاف رنگی برای آنهایی که درست جلوی تلویزیون نشسته‌اند و آنهایی که برنامه‌ها را با زاویه ۶۰ درجه مشاهده می‌کنند دیده نمی‌شود.

تلویزیون های Nano cell ال جی به شما این امکان را می دهد تا همراه یکدیگر از تماشای تلویزیون لذت ببرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو