Quantcast
تیر ۴, ۱۳۹۸
June 25, 2019
61e78431-fe08-457c-b541-19b0c5659108

کیسه ضد آلرژی جاروبرقی ال‌جی B7 با روکشی از جنس اسید تانیک تا ۹۹ درصد ذرات گرد و غبار، مایت های گرد و غبار و آلرژی زا رو در خود حل می‌کند.

جاروبرقی ال‌جی B7 حتی بیشتر از قبل به بهداشت محیط اهمیت می‌دهد و به خاطر نداشتن اصطکاک هیچگونه ذرات کربنی منتشر نمی کند و به همین دلیل از بروز هرگونه آلرژی جلوگیری می‌کند.

بالاترین درجه فیلتر بهداشتی 

علاوه بر کیسه ضد آلرژی، جاروبرقی VI-3870HTS دارای بالاترین درجه فیلتر بهداشتی است و ذرات مضر گرد و غبار را تا ۹۹٫۹۹۹۹ درصد توسط فیلتر سه لایه HEPA14 جذب می‌کند.

the-highest-grade-hygenic-filter_d
در جاروبرقی VI-3870HTS موتورهای معمول کنار گذاشته شده است و از نسل جدیدی از موتور اینورتر هوشمند یعنی Smart Inverter Motor ۲٫۰ استفاده شده است. این موتور اینورتر هوشمند بسیار قدرتمند و بادوام است و در مقایسه با یک جاروبرقی ۲۲۰۰ وات؛ بالاترین میزان تمیزی را تا بیش از ۱۱ درصد ارائه می‌دهد. این موتور از دوام بالایی برخوردار است و در حالی که موتورهای ذغالی معمولی عمر مفید نهایت ۳۵۰ ساعته دارند، این موتور حداقل عمر مفید ۱۰۰۰ ساعته دارد. همین امر باعث شده است تا موتور اینورتر هوشمند از گارانتی ۱۰ ساله ال‌جی و گلدیران برخوردار باشد.

Long-Lasting-and-Durable_D-1024x685

3 دیدگاه در “مزیت کیسه ضدآلرژی در جاروبرقی‌های ال‌جی

    • شما می توانید از بخش فروش لوازم و خدمات جانبی گلد ایران بنشانی اینترنتی :http://www.goldirancs.ir/onlinesale
      /help/register1.html
      اقدام و یا با شماره ۸۴۷۳۳ بخش پشتیبانی شرکت گلد ایران تماس بگیرید تا در محل منزل و یا محل کار خودتان پاکت جاروی برقی مورد نیاز خودتان را تحویل بگیرید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو