Quantcast
مرداد ۲۶, ۱۳۹۸
August 17, 2019
f99ff73c-805a-44dd-93a5-87f9b7f6a94e

مایکروویو NeoChef ال جی با فناوری منحصربه فرد اینورتر هوشمند ال جی از پس هر نوع آشپزی برمی آید و غذایی نیست که نتوانید با آن درست کنید.

استفاده از قدرت کنترل تکنولوژی خطی باعث می شود تمام قسمت های غذا به صورت یکسان پخته شده و یخ زدایی تا ۹۳ درصد انجام شود. درحالی که یخ زدایی مدل های دیگر تنها تا ۷۶ درصد است.

مایکروویو NeoChef ال جی درعین حالی که مواد معدنی غذا را حفظ کرده با مصرف کمتر روغن تا ۷۲ درصد، باعث می شود طعم غذا نیز تغییر نکند. به علاوه تکنولوژی اینورتر هوشمند بهره وری دستگاه را نیز افزایش داده و با ۱۲۰۰ وات قدرت می تواند غذاها را بسیار زودتر از روش های معمول آماده کند.

ماکروویو NeoChef ال‌جی با قابلیت‌های متنوع و کاربرپسند، پخت غذاهای پیچیده و دشوار را نیز راحت می‌کند. صفحه شش‌وجهی چرخان داخل این ماکروویو، در عین چرخش غذا را ثابت نگه‌داشته و از شش طرف آن را پشتیبانی می‌کند. همچنین این قابلیت مشکل نشت ماده غذایی وقتی در مرکز صفحه نیست را برطرف می‌کند.

باوجود لامپ LED کم‌مصرف داخل محفظه، نور داخلی سه برابر روشن‌تر از بقیه مدل‌ها است و کاربران به‌راحتی می‌توانند روی روند پخت غذا نظارت کنند. درحالی‌که ماکروویو NeoChef اندازه مدل‌های قبلی است، ولی فضای داخلی بیشتری در اختیار مصرف‌کننده می‌گذارد. باوجود بدنه جمع‌وجور و محفظه بزرگ، این ماکروویو در هر آشپزخانه‌ای به‌راحتی جا گرفته و درعین‌حال می‌توان ظرف‌های بزرگ و بلند را درون آن قرارداد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو