Quantcast
تیر ۴, ۱۳۹۸
June 25, 2019
LG-Google-Home-01-1024x683

لوازم خانگی متصل ال‌جی با Google Assistant در Google Home کار می‌کنند تا اتصال و آسایش آسان و فوری را فراهم کنند.

ال‌جی در مراسم Google I/O سال پیش مجموعه‌ای از لوازم خانگی هوشمند خود را معرفی کرد که با دستیار گوگل به نام Google Assistant در Google Home، سازگاری کامل دارند؛ دستیاری که طلایه‌دار ارتباطات و آسایش برتر برای خانه‌های هوشمند امروزی است.

Google Home به کاربران امکان می‌دهد که به مجموعه کاملی از امکانات دستیار هوشمند Google Assistant بر روی لوازم خانگی متصل ال‌جی دسترسی داشته باشند. سازگاری با Google Home مزایای ملموسی را با قابلیت استفاده بهتر برای دستگاه‌های متصل فراهم می‌کند. مثلاً کاربران می‌توانند مدت زمان باقیمانده از برنامه شست‌وشو در ماشین لباسشویی LG SIGNATURE خود را چک کنند، به یخچال LG SIGNATURE خود بگویند که یخ بیشتری تولید کند یا تنظیمات ترموستات در دستگاه تهویه مطبوع هوای ال‌جی خود را با فرمان‌های صوتی از هر جایی در Google Home تنظیم کنند.

در واقع،کاربران تنها با یک فرمان ساده صوتی می‌توانند تنظیمات دستگاه تهویه مطبوع هوای خود را تغییر دهند و دستیار Google Assistant در Google Home قادر به خوانش کیفیت هوا به صورت دقیقه به دقیقه است و می‌تواند بازخوردهای زبانی از وضعیت عملکرد خود ارائه دهد.​

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو