Quantcast
تیر ۱۴, ۱۳۹۹
July 4, 2020
photo_2016-12-04_12-01-34-e1481094102530

به صورت عمومی و معمول در خانه‌های نوساز سیستم‌های گرمایشی برای هر واحد به طور مجزا در نظر گرفته می‌شود.

این سیستم‌ها می‌تواند از انواع گرمایش از کف، پکیج‌های گرمایشی و نصب رادیاتور، تامین موتورخانه‌های گرمایشی و نصب رادیاتور و یا از سیستم‌های چیلر و دستگاه‌های صنعتی و نصب فن کوئل و یا کولرهای گازی اسپلیت باشد. شرکت ال‌جی یکی از محبوب‌ترین برندها در تولید کولرهای گازی گرم و سرد با تنوع بسیاری در ایران می باشد که قابلیت پوشش هر نوع سلیقه و کاربری را به همراه دارد.

عبور از المنت‌های خاطره ساز !

در کولرهای گازی سرمایشی/گرمایشی، گرمایش از طریق سیکل معکوس یا گرمایش کمپرسور تامین می‌شود و بر خلاف باور بعضی از مردم که فکر می کنند در کولر هم  از المنت یا گرم‌کنندهای مختلف استفاده می شود ، اما این کمپرسور جادویی و منحصر به فرد دستگاههای ال‌جی است که این وظیفه را برعهده دارد.

CaptureAE-e1416753996443

چرا با کولر گازی گرم شویم؟

آیا کمپانی ال‌جی که یک شرکت پیشرو در تولید اینورترها و کولرهای گازی است، پاسخ دقیقی برای این سئوال دارد؟ جواب مثبت است. این ویژگی‌های مهمی است که صدها هزار نفر را مجاب به استفاده از کولرهای ال‌جی کرده است :

گرما‌دهی یکنواخت :

*در کولرهای گازی به خاطر اینکه گرمایش ایجاد شده توسط دستگاه از طریق پرتاب باد در جهات مختلف ( بالا، پائین، چپ، راست) در کل فضا پخش می‌شود پس خیلی سریعتر محیط مورد نظر گرم می شود. همچنین پخش هوای گرم نیز بسیار مناسبتر است و باعث می شود که گرما در کل محیط به صورت یکنواخت پخش شود. کولرهای گازی پیشرفته ال‌جی این خواسته را به نحو تحسین برانگیزی برآورده می‌سازند. پرتاب باد تا ۲۰ متر پر قدرت در چهار جهت و استفاده از دمپرهای با دقت طراحی شده، گرمادهی سریع و یکنواخت محیط را به همراه می‌آورند .

صرفه جویی در مصرف برق :

*به دلیل داشتن ترموستات و امکان دادن دمای مورد نیاز به دستگاه می توان همیشه دمای مطلوبی در محیط داشت و این موضوع باعث می‌شود که از اتلاف انرژی و مصرف برق زیاد جلوگیری شود. این امر یکی از مواردی است که در اسپلیت‌های ال‌جی بسیار به آن توجه شده است.

کاهش مصرف انرژی :

*تکنولوژی اینورتر ال‌جی با بهره‌گیری از فناوری اسمارت اسکن با کاهش ۶۰+۱۳ (یعنی ۷۳ درصدی) مصرف انرژی در حقیقت جامعه طراحان و مهندسین صنایع تهویه مطبوع را حیرت‌زده کرده است. با استفاده از محصولات جدید اسپلیت ال‌جی شما دارید به نحو کارآمدی در هزینه‌های انرژی خانه صرفه‌جویی می‌کنید.

پاکسازی محیط و جلوگیری از حوادث

*با استفاده از این وسیله دیگر از بوی گاز و احتمال خفگی و یا هوای سنگینی که به موجب کار‌کرد بخاری‌های گازی در محیط زندگی و یا کاری ما به‌وجود می‌آید دیگر خبری نیست و حتی فیلترهای تصفیه هوای موجود در این دستگاه‌ها نیز باعث می شوند که محیطی عاری از باکتری و ویروس و گرد و خاک داشته باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو