Quantcast
تیر ۱۴, ۱۳۹۹
July 4, 2020
Hero-e1494645738692

یخچال پنج در ال‌جی با قابلیت Door-in-Door راحتی و دسترسی بهتری فراهم می‌کند. یخچال  Door-in-Door ال‌جی ذخیره و سازماندهی غذاها را راحت‌تر از همیشه کرده است.

یخچال نوآورانه Door-in-Door ال‌جی تنها با فشار یک دکمه، به کاربران این امکان را می‌دهد تا سریع و راحت به نوشیدنی‌ها و خوردنی‌های پرمصرف دسترسی پیدا کنند. یخچال جدید ال‌جی به فناوری انقلابی کمپرسور اینورتر خطی مجهز است و مصرف انرژی کم و عملکرد بی‌صدایی در را اختیارتان خواهد گذاشت. قابلیت فیلتر بهداشتی +Hygiene Fresh  کمک می‌کند تا غذاها را برای مدت طولانی تری سالم و تازه نگه‌ دارید و سیستم دخیره سازی هوشمند نیز به کاربران این امکان را می‌دهد تا فضای داخل یخچال را مطابق میل خود سازماندهی کنند.

Global_P-NEXT6_2016_Gallery_Small_07

آقای سونگ جین جو (Seong-jin Jo)، رئیس و مدیرعامل بخش لوازم خانگی ال‌جی، گفت: «مشتریان به ما گفتند به یخچالی نیاز دارند که دسترسی راحتی به مواد غذایی پراستفاده بدهد و در عین حال با کارایی بالا، انرژی کمتری مصرف کند. یخچال جدید Door-in-Door ال‌جی با دارا بودن فناوری موتور اینورتر خطی به کاربران همان چیزی که می‌خواهند را می‌دهد. یعنی دسترسی سریع، راحت و مصرف انرژی پایین. همچنین به لطف سیستم ذخیره سازی هوشمند، به کاربران امکان ذخیره سازی و سازماندهی هرچه بهتری را می‌دهد.»

Global_P-NEXT6_2016_Gallery_Large_10

قابلیت Door-in-Door: راحتی بیشتر با دسترسی آسان و سریع

تنها با فشار ساده یک دکمه برای باز کردن در Door-in-Door، راحتی بیشتری را بوسیله دسترسی آسان به مواد غذایی پرمصرف و نوشیدنی‌ها تجربه خواهید کرد. این امکان همچنین تعداد دفعات نیاز به دسترسی به محفظه اصلی را کاهش خواهد داد. فناوری  Door-in-Door در مقایسه با باز کردن در یخچال، از هدر رفت هوای سرد تا ۴۷٫۳ درصد جلوگیری کرده و مواد غذایی را برای مدت بیشتری تازه نگه می‌دارد. یخچال Door-in-Door فضای بیشتری در قفسه‌ها محیا کرده تا مشتریان مطابق میلشان مواد غذایی را سازماندهی کنند. آنها می‌توانند سبد قابل حرکت را مطابق نیازشان به بالا و پایین برده و برای راحتی بیشتر از طبقه میز مانند کوچک داخل یخچال استفاده کنند. طبقه‌ای که به آنها این امکان را می‌دهد تا لیوان نوشیدنی را روی سطح صافش گذاشته و بصورت ایستاده آن را پر کنند. بدون نیاز به اینکه بخواهند بطری سنگین را از یخچال خارج کرده و دوباره آن را برگردانند.

Global_P-NEXT6_2016_Gallery_Large_09

سیستم ذخیره‌سازی هوشمند: راه حلی هوشمندانه برای سازماندهی فضای یخچال

سیستم ذخیره سازی هوشمند، به کاربران امکان ذخیره سازی و سازماندهی هرچه بهتر فضای داخلی یخچال را می‌دهد. بخاطر اشغال فضای کم توسط یخساز درون در یخچال، فضای بیشتری در اختیار مصرف‌کننده قرار دارد که به معنی سازماندهی و دسترسی بهتر است. در یخچال ال‌جی با جابجا شدن یخساز از فضای داخلی یخچال به داخل در سمت چپ، فضای بیشتری برای غذا و نوشیدنی‌ها محیا شده است. در عین حال، این فضای اضافه شده یعنی قفسه‌ای که در پایین در یخچال قرار گرفته است، قسمت ذخیره سازی جدیدی محسوب می‌شود که برای قرار دادن تخم مرغ و غذاهای کوچک مثل پنیر و غذاهای آماده بسیار مناسب است. سیستم ذخیره‌سازی هوشمند از قفسه تاشو هم بهره می‌برد که به راحتی خم شده تا فضای بیشتری در اختیار مواد غذایی حجیم مثل بطری‌ ها و ظرف های بزرگ قرار بگیرد. سیستم جامع سازماندهی ال‌جی در قسمت طبقه‌های چندگانه و کشوهای فریزر آن هم صدق می‌کند. این ویژگی نه تنها فضای زیادی در اختیار شما می‌گذارد، بلکه طبقه‌ها هم به آسانی بیرون آمده و وزن زیادی را تحمل می‌کنند.

Global_P-NEXT6_2016_Feature_02_Smart Storage System_D

موتور اینورتر خطی (Inverter Linear Compressor): با فناوری انقلابی ال‌جی در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید

به لطف موتور اینورتر خطی منحصر به فرد، یخچال‌های ال‌جی تا ۳۲ درصد در مصرف انرژی صرفه‌‌جویی کرده و ۲۵ درصد صدای کمتری تولید می‌کنند. استفاده از پیستون خطی در کمپرسور های ال جی به جای موتورهای کمپرسور دورانی معمول، باعث شده تا کمپرسور خطی پیشرفته ال‌جی اصطکاک داخلی کمتر، و به تناوب انرژی و صدای کمتری داشته باشد و در عین حال نیز به لطف کم شدن این اصطکاک دوام و پایداری بیشتری را همراه با طول عمر بالا شاهد باشیم. به علاوه این فناوری با کمک حفظ تعادل دمای بهینه باعث می‌شود تا غذاها سالم‌تر مانده و حتی ۱۰ سال گارانتی نیز به آن تعلق گیرد.

Global_P-NEXT6_2016_Feature_03_Inverter Linear_D

فناوری فیلتر + Hygiene Fresh

فناوری ارتقا یافته فیلتر + Hygiene Fresh هوای داخل یخچال را تصفیه کرده و از فیلتر چند لایه و یک فن اختصاصی برای استرلیزه کردن فضای داخل یخچال و از بین بردن باکتری‌ها، ویروس‌ها و قارچ‌های مضر استفاده می‌کند. سیستم فیلتراسیون پیشرفته ال‌جی، با یک فرآیند پنج مرحله‌ای بسیار موثر، این کار را انجام می‌دهد. دو لایه فوتوکاتالیست و لامپ فرابنفش باعث از بین رفتن باکتری ها  تا ۹۹٫۹۹۹ در صد می‌شود (طبق گواهی شرکت بازرسی انگیسی Intertek) و همچنین دو لایه فیلترهای کربنی بوزُدا،  بوهای اسیدی و قلیایی تولید شده توسط سبزیجات و ماهی فاسد را کم می‌کند. فیلتری که در +Hygiene Fresh به کار رفته است طول عمر بالایی دارد و برای مدت زمان قابل توجهی نیازی به تعویض ندارد. این یعنی راحتی بیشتر و هزینه نگهداری کمتر برای مصرف کننده.

Global_P-NEXT6_2016_Feature_04_Hygiene Fresh_D

دستگاه آبریز که بر روی در اصلی یخچال قرار گرفته است، با طراحی جدید و باریک‌تر خود که باعث افزایش فضای ۱۰ لیتری داخل یخچال شده است، برای شما آب سرد و گوارایی را فراهم می‌کند. به علاوه دسته براق افقی به یخچال جلوه‌ای مدرن و شیک بخشیده است.

Global_P-NEXT6_2016_Feature_05_Tall Ice Water Dispenser_D

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو