Quantcast
خرداد ۲۷, ۱۳۹۸
June 17, 2019
d6d064f5-d08d-42b5-ae56-ca7755b031cd

در مقابل قدرت مکش بالای جارو برقی ال جی، هیچ چیزی تاب مقاومت ندارد. حتی بزرگترین‌ها! مکش قوی، می‌تواند تصورات همیشگی ما را هم جابه جا کند!

جاروبرقی B7 ال‌جی با مدل VI-3870HTS موتورهای معمول را کنار گذاشته شده و از نسل جدیدی از موتور اینورتر هوشمند یعنی  Smart Inverter Motor ۲٫۰ استفاده کرده است.

موتور اینورتر هوشمند در جاروبرقی B7 ال‌جی بسیار قدرتمند و بادوام است و در مقایسه با یک جاروبرقی ۲۲۰۰ وات بالاترین میزان تمیزی را تا بیش از ۱۱۱ درصد ارائه می‌دهد.

این موتور از دوام بالایی برخوردار است و در حالی که موتورهای ذغالی معمولی عمر مفید نهایت ۳۵۰ ساعته دارند، این موتور حداقل عمر مفید ۱۰۰۰ ساعته دارد. همین امر باعث شده است تا موتور اینورتر هوشمند از گارانتی ۱۰ ساله ال‌جی و گلدیران برخوردار باشد.

LongLastingandDurable_D1024x685e1507191280500

جاروبرقی B7 ال‌جی حتی بیشتر از قبل به بهداشت محیط اهمیت می‌دهد و به خاطر نداشتن اصطکاک هیچگونه ذرات کربنی منتشر نمی‌کند و به همین دلیل از بروز هرگونه آلرژی جلوگیری می‌کند.

کیسه این جاروبرقی روکشی از جنس اسید تانیک دارد که باعث می‌شود تا ۹۹ درصد ذرات گرد و غبار، مایت‌های گرد و غبار و آلرژی‌زا حل شوند. علاوه بر کیسه ضد آلرژی، جاروبرقی VI-3870HTS  دارای بالاترین درجه فیلتر بهداشتی است و ذرات مضر گرد و غبار را تا ۹۹٫۹۹۹۹ درصد توسط فیلتر سه لایه HEPA14 جذب می‌کند.

c3c53324-2095-46ee-a871-c0fd1c82954e

در زمینه ساخت نیز، ال‌جی در طراحی ارگونومیک خود تحولی ایجاد کرده است و بیش از همیشه نحوه کار با این جاروبرقی را مطابق با ساختار بدن انسان طراحی کرده است. در این راستا ۱۴ عامل از جمله طول، زاویه و ضخامت دسته جاروبرقی بهینه سازی شده است. بطوریکه مرکز ثقل آن پراکنده می‌شود و در نتیجه کاربری آسان‌تری را در حین استفاده به کاربر می‌دهد. این دسته خلبانی باعث کاهش بهینه استفاده ۱۹ درصدی از عضلات بازو و ۱۰ درصدی عضلات مچ دست می‌شود.

خرطومی سبک و انعطاف‌پذیر آن نیز به شما این امکان را می‌دهد تا بدون فشار و با آزادی عمل بیشتری حرکت کنید. به علاوه این موارد، سیستم کنترل صدای دستگاه نیز بهبود پیدا کرده است و با تعبیه شدن مخزن دوگانه برای موتور تا ۱۰ درصد نسبت به قبل صدای کمتری می‌شنوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو