Quantcast
تیر ۱۴, ۱۳۹۹
July 4, 2020
89711573-bc46-4147-b479-1d941267f5e5

ال‌جی استایلر (Styler) از لوازم‌خانگی منحصربه‌فردی است که فاصله بین شستشو لباس ها و ارسال آنها به خشکشویی را به طرز چشمگیری کاهش می‌دهد.

این محصول از همان فناوری TrueSteam استفاده می‌کند که در بسیاری از ماشین‌های لباسشویی ال‌جی به کار رفته است تا بتواند چروک‌های سطحی را به کمک بخار از بین برده و نیاز به اتوکشیدن برای چروک‌های سطحی را برطرف کند.

اما آیا می‌دانید مهم‌ترین قابلیت‌های استفاده از ال‌جی استایلر چیست؟

مهمترین کارکردهای استایلر:

  • از بین بردن بوهای نامطبوع:

 LG Styler بوهای بد و نامطبوع لباس مانند بوی سیگار، بوی غذا، بوی بد حاصل از تعریق بدن و سایر بوهای بد را از بین می برد و احساس طراوت را در آن ایجاد می کند.

گاهی اوقات لباس های فصلی که مدتی استفاده نشده اند و برای مدت طولانی در کمد قرار گرفته اند، به مرور بوی نامطبوعی به خود می گیرند.LG styler  این بوی ناخوشایند را به راحتی زدوده و لباس ها را همچون روز اول با طراوت می سازد.

همچنین استایلر دارای یک کیت خوشبو کننده است که می تواند علاوه بر  از بین بردن بوی نامطبوع، بوی خوشایند مدّ نظر شما را نیز به لباسها بیافزاید.

styler-e1512919000933

  • صاف شدن چروک های سطحی لباس

تصور کنید باید به سرعت برای حضور در یک مراسم لاکچری خود را آماده کنید و لباس شما چروک های سطحی پیدا کرده، از طرفی فرصتی برای خشک شویی لباسها ندارید، چه باید کرد؟

از برنامه  Refresh استفاده کنید،  True Steamو آویز متحرک چروک های سطحی لباس را از بین می برند. توجه داشته باشید که این دستگاه کمد خشکشویی نیست ولی نیاز شما را به مراجعه به خشکشویی  به شدت  کاهش خواهد داد.

حفظ خط اتوی شلوار و جلوگیری از چروک های پشت زانو که باعث آراستگی شلوار می شود با کمک ال جی استایلر به سادگی میسّر خواهد بود.

  • زدودن گردو خاک از لباس و الیاف، ضد ویروس، میکروب و حساسیت:

با استفاده از LG styler از گردو خاک، ذرات میکروب،ویروس ها،  آلرژی ها و سایر باکتری های در امان باشید. TrueSteam شامل ۱۰۰% آب و بدون مواد شیمیایی است.

33faae76-c646-47d2-8b91-3fe98f191992

خشک کردن لباسهای خیس در روزهای بارانی:

لباس های باران خورده و خیس خود را نمی توانید به همان صورت خیس در داخل کمد قرار دهید، در این حالت با استفاده از برنامه  Gentle Dry از مزایای سیستم خشک کن ملایم و   چروک زدایی بهره مند شوید.

  • اقلام غیر قابل شستشو:

به راحتی می توان لباس های ورزشی را از بوی عرق و آلودگی ها پاکسازی نمایید. شستن عروسک پارچه ای، پتو، بالش و سایر اقلامی که به راحتی قابل شستشو نیستند با استایلر به سادگی امکانپذیر است.

  • زندگی هوشمند با  WiFi

ال جی استایلر مجهز به WIFI  بوده و تکنولوژی   SmartThinQ به شما اجازه می دهد از هر کجا و در هر زمان دستکاه را کنترل کرده و همچنین برنامه های مراقبت از لباس جدید را دانلود کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو