Quantcast
تیر ۳۱, ۱۳۹۸
July 22, 2019
37129918_639111926464527_5400781186987458560_n(1)

 در این مطلب، نگاهی به برنامه‌های شست‌وشو و مراقبت خاص در ماشین‌های لباسشویی ال‌جی خواهیم انداخت که حتماً در این روزهای خانه‌تکانی عید، لازم می‌شود از همه آنها استفاده کنید.

ماشین‌های لباسشویی ال‌جی برنامه‌های شست‌وشو و مراقبت خاصی دارند و از لباس‌های شما به خوبی مراقبت می‌کنند تا دوام بیشتری داشته باشند.

نخی/ معمولی

احتمالاً از این برنامه زیاد استفاده می‌کنید زیرا مخصوص لباس‌های روزانه مثل جین، حوله، تی‌شرت، محلفه و لباس‌های مختلف مناسب است. و البته لباس‌هایی که از جنس نخ تولید می‌شوند.

شست‌و‌شو با بخار

برنامه Steam Fresh از قدرت بخار برای تر و تازه کردن لباس‌ها با سرعت بالا استفاده می‌کند و بوهای نامطبوع و چروک‌ها را از بین می‌برد. این برنامه تا ۵ تکه لباس را طی ۲۰ دقیقه نو می‌کند. حالا که عجله دارید و به کمک احتیاج دارید، این برنامه برای شما مناسب است.

نکته: این برنامه‌ برای لباس‌هایی که صد در صد نخ هستند استفاده نمی‌شود.

large07-3

ضدحساسیت

با اجرای این برنامه، ماشین لباسشویی ال‌جی از تعداد عطسه‌های شما می‌کاهد. برنامه Allergiene از گرمای شدید بخار برای از بین بردن ۹۵ درصد از مواد حساسیت‌زای خانگی، مانند کرک حیوانات خانگی و کرم‌ریزه‌ها، استفاده می‌کند. از این برنامه برای شست‌وشوی مواردی که با گردوغبار همراه هستند، مانند روکش بالش و ملحفه تختخواب، یا چیزهایی که نیاز به مراقبت خاص دارند، مانند لباس کودک یا لباس زیر، استفاده کنید.

ضدعفونی

وقتی صحبت از لباس‌های کار، لباس زیر کودک یا لباس‌های خیلی کثیف و خاکی به میان می‌آید، این برنامه همان چیزی است که به دنبالش می‌گردید. برنامه Sanitary از ایجاد تغییرات زیاد در دما استفاده می‌کند تا کثیف‌ترین لباس‌ها را در خانه بشوید؛ با آب خیلی داغ می‌شوید و با آب سرد آبکشی می‌کند.

wt1701-interface

سفید روشن

لازم به ذکر نیست که این برنامه خاص لباس‌هایی است که الیاف روشن دارند و می‌خواهید همان طور رنگ روشن خود را حفظ کنند.

شست‌وشوی سرعتی

اگر وقت ندارید صبر کنید، برنامه SpeedWash برای شماست. این برنامه برای لباس‌های کم‌چرک و بارگذاری کم ماشین لباسشویی است. با این برنامه طی ۱۵ دقیقه لباس‌های شما تمیز و شسته‌ می‌شوند. برای شست‌وشو و آبکشی کارامدتر، ۲ تا ۳ تکه لباس را در هر بارگذاری بشویید.

large08-3

شست‌وشوی دستی، لباس‌های پشمی یا ظریف

این برنامه‌ها برای شست‌وشوی لباس‌های بسیار ظریف طراحی شده است. بهترین برنامه استفاده از Handwash برای لباس‌های روزانه است که قرار است با دست شسته‌شوند. اگر لباس‌های ظریفی مانند پیراهن، بلوز، نایلون یا لباس‌های حریر دارید، از برنامه Delicates استفاده کنید.

تمیز کردن لگن

این یک حقیقت است که اگر ماشین لباسشویی در برابر کپک‌ها و قارچ‌ها محافظت نشود، لاستیک درب ماشین لباسشویی شما آشیانه آنها می‌شود. مو و گرد و خاک در اینجا اسیر می‌شوند. برنامه TUB CLEAN جزیی از برنامه‌های حفظ ماشین لباسشویی است که برای از بین بردن کپک‌ها، رطوبت و بوی نا طراحی شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو