Quantcast
خرداد ۱۴, ۱۳۹۹
June 3, 2020
front-load-wash-1-e1447327751154

کاربران هر کدام از ماشین‌های لباسشویی از دستگاه خود راضی هستند. خیلی‌ها با مدل‌هایی که درب آنها بالاست کار می‌کنند و از عملکرد آن راضی هستند و برخی نیز مدل‌هایی که درب جلو دارند را ترجیح می‌دهند و کار کردن با آن برایشان راحت‌تر است. با پیشرفت فناوری ماشین‌های لباسشویی نیز پیشرفته‌تر می‌شوند و برخی عملکردها و فناوری‌ها در ماشین‌های لباسشویی با درب جلو وجود دارد که در مدل‌هایی که درب آنها از بالاست گنجانده نشده است.

حقیقت این است که هر مدل مزایا و معایب خودش را دارد و انتخاب نهایی بستگی به سبک زندگی و مدل آشپزخانه شما دارد که کدام مناسب‌تر است و با فضای شما همخوانی دارد. وقتی می‌خواهید یک انتخاب سرنوشت‌ساز بین ماشین‌های لباسشویی درب بالا و درب جلو انجام دهید، فراموش نکنید که این نکات را حتماً در نظر بگیرید:

28751197_596450824080599_5618942281261252608_n(1)

• بسیاری از ماشین‌های لباسشویی با درب جلو این امکان را برای کاربران فراهم می‌کنند که بخار را به برنامه شست‌وشو اضافه کنند و لکه‌ها را بردارند. برای آنهایی که باید مدام لباس‌های ورزشی بشویند، این قابلیت بسیار مفید خواهد بود.
• ماشین‌های لباسشویی که درب جلو دارند جمع‌وجورتر هستند و برای خانه‌هایی که فضا در اولویت است ایده‌آل به نظر می‌رسد.
• ماشین‌های لباسشویی که درب جلو دارند آب کمتری مصرف می‌کنند و بازده انرژی آنها بالاتر است. با افزایش تورم و کاهش حقوق و دستمزد، خانواده‌ها به گزینه‌هایی نیاز دارند که از هزینه‌ها بکاهد؛ هزینه‌های مصرف آب و برق از آن جمله است.
• از آنجا که فناوری پیشرفته در طراحی ماشین‌های لباسشویی درب جلو به کار رفته است، ماشین‌های لباسشویی که درب جلو دارند اغلب گرانتر از مدل‌هایی است که درب آنها از بالا باز می‌شود. این برای مشتریان جوان یا آنهایی که می‌‌خواهند برای اولین بار یک ماشین لباسشویی بخرند یک عیب به شمار می‌رود.

31955915_1888264148139145_4083338623645122560_n(1)

• برای استفاده از ماشین‌های لباسشویی با درب بالا نیازی به دولا شدن و وارد کردن و خارج کردن لباس نیست. این قابلیت برای افرادی که کمردرد دارند یا سالمند هستند بسیار مفید است.
• ممکن است در ماشین‌های لباسشویی که درب آنها از جلو است آب محبوس شود و به مرور زمان و با عدم رعایت بهداشت و از بین نبردن رطوبت، لگن ماشین بوی کپک یا نا بدهند.
• ماشین‌های لباسشویی با درب جلو برنامه‌های شست‌وشوی چرخشی سریع‌تری دارند. این باعث می‌شود آب لباس‌ها بیشتر گرفته شود و منجر به کاهش زمان خشکشویی شود.
• ماشین‌های لباسشویی که درب آنها از بالاست راحت‌تر تعمیر و حفظ می‌شوند زیرا نسبت به ماشین‌هایی که درب آنها از بالاست از نظر فناوری پیچیدگی کمتری دارند.

با ورود ماشین‌های لباسشویی با درب جلو به بازار در سال‌های اخیر، به سرعت این ماشین‌ها جایگزین مدل‌های دوقلو یا مدل‌هایی شدند که درب آنها از بالاست زیرا ماشین‌های قدیمی همچنان قیمت بالای خود را حفظ کردند. آنهایی که شیفته فناوری هستند از ماشین‌های لباسشویی با درب جلو بیشتر استقبال کردند اما هنوز به این ماشین‌ها در بازار فرصت حیات داده‌ شده است.

مشتریان باید هنگام خرید ماشین لباسشویی معیارهای گوناگونی را در نظر داشته باشند. مشتریان هوشمند نیازها و سبک زندگی خود را در نظر می‌گیرند و برندهای خاصی را انتخاب می‌کنند که قبلاً امتحان خاص خودشان را پس داده‌اند و شهرت و آوازه‌شان نقل بازار است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو