Quantcast
تیر ۱۲, ۱۳۹۹
July 2, 2020
1e4519f6-94dc-45df-98a9-5729879c49ee

سری جدید از مانیتورهای ال‌جی بر پایه سری مبتکرانه و پیشگام مانیتورهای UltraWide (با نسبت ۲۱:۹ و بالاتر) ال‌‌جی برای مهارت‌های تولید محتوا و افزایش خلاقیت و بهره‌وری و انجام هر وظیفه‌ای ساخته شده‌اند.
مانیتور UltraWide ال‌جی یک ابزار واقعا بی‌نظیر برای خلاقیت و تولید محتواست. این مانیتور برای هر نوع کاری مناسب است و برای انجام اموری نظیر امور مالی، آی.تی، طراحی و معماری که نیاز به دقت و کیفیت نمایشگر دارند یک دستگاه عالی و مناسب به شمار می‌رود. نمایشگر این مانیتور از فناوری IPS بهره می‌برد و دقت شگفت‌انگیزی در بازتولید رنگ دارد که ۹۹ درصد از فضای رنگ sRGB را پوشش می‌دهد. این مانتیور از HDR10 پشتیبانی می‌کند و می‌تواند بازی‌ها و فیلم‌های HDR را به خوبی نمایش دهد.

01-29WK600_HDR10_D

فناوری HDR 10

برای مشاهده کامل تصاویر مد نظر خلق ‌کنندگان محتوا، این مانیتور از استاندارد HDR 10 و سطوح ویژه رنگ و روشنایی که بیش از قابلیت‌های مانیتورهای معمولی است پشتیبانی می‌کند.

ممکن است محتوای HDR با توجه به تنظیمات سیستم عامل ویندوز ۱۰ به صورت دقیق نمایش داده نشود. لطفا تنظیمات روشن / خاموش HDR  ویندوز را بررسی کنید. تنظیمات HDR ویندوز به صورت پیش‌فرض روی «روشن» است و باید در زمانی که محتوای HDR مشاهده نمی‌کنید روی «خاموش» قرار داده شود. تصاویر شبیه‌سازی شده است.

02-29WK600_HDREffect_D

فناوری HDR Effect

فناوری HDR Effect با استفاده از الگوریتم کمک می‌کند محتوایی که HDR نیستند به ویدئوهای با کیفیت همانند HDR تبدیل شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو