Quantcast
بهمن ۳, ۱۳۹۹
January 22, 2021
e9382a25-bf52-4801-92de-dc15aedcfe27

با فرمان‌های ساده از طریق تلفن همراه، شما می‌توانید زمان روشن و خاموش شدن دستگاه کولر گازی خود را کنترل کنید و حواستان به دمای هوای منزل خود باشد.

ابتکار Smart ThinQ ال‌جی برای شما و خانواده شما کار می‌کند…. مهم نیست کجا هستید! لوازم خانگی خود را با برنامه کاربردی چندمنظوره Smart ThinQ  ال‌جی بر روی تلفن همراه، هر جا و هر زمانی که دلتان خواست، کنترل کنید.

فناوری SmartThinQ با هدف ساده‌تر کردن ارتباط شما با لوازم اطراف‌تان متولد شده است. به لطف این ویژگی، لوازم خانگی هوشمندتر شده و با ثبت عادت‌ها، استفاده‌ی کاربرانرا با تجربه‌ی لذت‌بخش همراه می‌کند.

تکنولوژی جدید DeepThinQ در لوازم خانگی و تهویه مطبوع ال‌جی با استفاده از کلان‌داده‌ها و یادگیری عمیق، اطلاعات دریافتی از لوازم خانگی و عادات فرد را آنالیز و با اطلاعات خارجی ترکیب می‌کند؛ برای مثال در دستگاه تهویه مطبوع هوشمند جدید ال‌جی که به DeepThinQ مجهز شده، دستگاه با ثبت الگوهای مصرف، پیش از آمدن فرد به خانه نقاط مهم خانه را خنک می‌کند.

rys 1

لوازم خانگی پشتیبانی‌کننده‌ی SmartThinQ علاوه بر سازگاری با گوگل اسیستنت و ابزاری مانند گوگل هوم، با الکسای آمازون برای دریافت فرامین صوتی یکپارچه شده است. برای استفاده از این پلتفرم هوشمند تنها کافی است که اپلیکیشن «LG SmartThinQ» را از اپ استور یا گوگل پلی دانلود کنید؛ این اپلیکیشن رایگان با نسخه‌های ۴.۱ یا بالاتر اندروید و iOS 9 سازگار است. برای استفاده از این اپلیکیشن علاوه بر حساب‌کاربری ال‌جی می‌توان از حساب گوگل یا فیس‌بوک نیز استفاده کرد.

SmartThinQ در دستگاه‌های تهویه‌ی مطبوع ال‌جی علاوه بر نمایش دمای کنونی امکان تغییر دما، سرعت فن و جهت دمیده شدن جریان هوا را از راه دور فراهم کرده است. شایان ذکر است که چند کاربر قادر به اعمال این تغییرات هستند. همچنین این قابلیت امکان مانیتور کردن وضعیت فیلتر دستگاه را نیز فراهم می‌کند. کاربر به لطف اسمارت تین‌کیو قادر به تغییر حالت‌های خروج هوا از کولر است؛ برای مثال شما می‌توانید با توجه به زمان حضور خود در خانه دما، حالت‌های سرماسازی و دما را زمان‌بندی کنید. عیب‌یابی و ارائه‌ی راهکارها برای تعمیر و نگه‌داری کولر و سیستم تهویه از اهمیت خاصی برخودار است از این رو ال‌جی بخشی را نیز در اپلیکیشن اسمارت تین‌کیو برای همین موضوع درنظر گرفته است.

4a138202-08a9-40b0-bc71-16289b8fa2b7

کاربر پس از ورود به اپلیکیشن، انتخاب نوع محصول خود و بررسی پشتیبانی آن از SmartThinQ در بخش داشبورد اطلاعات دمای هوای کنونی خانه محصول را مشاهده خواهد کرد. با انتخاب محصول (برای مثال کولر گازی شماره ۱) تنظیمات مربوط به آن نمایش داده می‌شود؛ بسته به نوع محصول این تنظیمات ممکن است متفاوت باشند اما مشاهده‌ی گزینه‌های زیر در منوی کنترل یک کولر گازی SmartThinQ محتمل‌تر است:

  • Mode
  • Set Temp
  • Fan Speed
  • Air Flow Mode
  • Additional Setting

در بخش «Mode» شاهد گزینه‌هایی برای خنک‌سازی، هوای خشک، فن، گرماسازی و حالت ACO برای تنظیمات خودکار در دسترس قرار دارد. سرعت‌های کم، متوسط و زیاد فن در کنار حالت خودکار همراه با تغییر درجه حرارت در بخش پایینی حالت‌ها به چشم می‌خورند.

4ddd8858-cd69-4bae-9235-2852e16f1342

زیر منوی «Air Flow Mode» امکان تغییر جهت پره‌های خروجی باد را برای کاربر فراهم می‌کند؛ کاربر می‌تواند پره‌های افقی و عمودی را در جهت‌های تعیین‌شده‌ای جابجا کند. طبق انتظار در بخش Additional Setting شاهد گزینه‌هایی برای نحوه مصرف دستگاه هستیم؛ حالت «Jet» برای کارکرد با حداکثر توان و سرعت فن و حالت «Saving» برای کاهش مصرف انرژی محتمل‌ترین گزینه‌هایی هستند که در این بخش شاهد آن خواهید بود. تقریبا تمام این قابلیت‌ها را به کمک کنترل نیز می‌توان فعال کرد اما نکته‌ی مهم در دست‌بودن آن‌ها از بیرون خانه است. در بخش جزئیات امکان زمان‌بندی فعالیت کولر، بررسی وضعیت فیلتر و عمر باقی‌مانده‌ی آن و Smart Diagnosis به چشم می‌خورند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو