Quantcast
آذر ۲۳, ۱۳۹۸
December 14, 2019
66498826_2365384406886626_101344319352675154

ماشین‌های لباسشویی ال‌جی با درب جلو از موتور دایرکت درایو اینورتر (Inverter Direct Drive) برخوردار هستند که در کمال سکوت و آرامش کار شست‌وشوی لباس‌ها را به بهترین و بهداشتی‌ترین نحو ممکن انجام می‌دهند. 

موتور اینورتر دایرکت درایو بکار رفته در ماشین لباسشویی ال‌جی باعث کارکرد بهتر با لرزش کمتر و کمترین صدای ممکن می‌شود. این موتور یکی از بهترین موتورهای ماشین لباسشویی موجود در بازار است، به همین دلیل ال‌جی تمام ماشین‌های لباسشویی خود را با ضمانت ۱۰ ساله موتور، به بازار عرضه می‌کند.

04-WM-721-WM-711-WM-621-InverterDD_D

ماشین لباسشویی ال‌جی با استفاده از فناوری‌های ویژه‌ای مثل TurboWash و TrueSteam نه‌تنها مصرف انرژی با درجه +++A را برای شما به ارمغان می‌آورد، بلکه سرعت و دقت شستشو را نیز به سطح جدیدی ارتقا داده است.

قابلیت TrueSteam منحصربه‌فرد این لباسشویی امکانات بسیاری در خدمت شما می‌گذارد. اول اینکه کلیه مواد حساسیت‌زا را تا میزان ۹۹٫۹ درصد از بین می‌برد. در مرحله بعدی لباس‌ها را چروک زدایی و بوزدایی می‌کند و در مرحله آخر به‌وسیله قابلیت نرم‌کنندگی لباس‌هایی تمیز، صاف و لطیف در اختیار شما می‌گذارد.

washing2

یکی دیگر از برتری‌های لباس‌شویی ال‌جی موتور بدون تسمه دایرکت درایو است که بهره‌وری لباسشویی را بسیار افزایش می‌دهد. در عین‌ حال مصرف انرژی دستگاه را کم کرده و دوام دستگاه را بسیار زیاد می‌کند. این سیستم صدای تولیدشده را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. دوام و بهره‌وری موتور اینورتر به حدی زیاد است که شرکت ال‌جی موتور و همه متعلقات آن را به مدت ۱۰ سال ضمانت کرده است.

علاوه بر همه این ویژگی‌های بی‌نظیر، لباسشویی ال‌جی با استفاده از فناوری ۶motion direct drive از حرکات چرخشی متنوعی در دیگ شستشو استفاده می‌کند. این امکان باعث می‌شود کارایی دستگاه به شکل قابل‌توجهیی بهبود پیداکرده و بعد از هر بار شستشو نتیجه‌ای بی‌نقص بگیرید.

02-WM-721-WM-711-WM-621-6Motion-DD_D_v11

فناوری TurboWash آب را با تکنیک خاصی اسپری می‌کند تا زمان شستشو کاهش یابد. در این روش آب در بازه‌های ۱۲۰ ثانیه‌ای به‌طور مستقیم روی بافت پارچه اسپری می‌شود تا کارایی فناوری ۶motion direct drive افزایش‌یافته و سرعت شستشو بیشتر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو