Quantcast
خرداد ۵, ۱۳۹۹
May 25, 2020
IFA-Innovation-Zone-01

هزاران اروپایی از ۶ تا ۱۱ سپتامبر خود را به قلب پایتخت آلمان رساندند تا با جدیدترین لوازم خانگی و لوازم الکترونیک مصرفی در نمایشگاه IFA 2019 آشنا شوند.

ال‌جی در غرفه خود تجربه کار با محصولات جدیدش را به شیوه‌ای منحصربه‌فرد و متمایز امکان‌پذیر کرد تا بازدیدکنندگان بتوانند فناوری‌های پیشرفته‌ای که به لوازم خانگی قدرت شگفت‌انگیزی می‌دهد را بهتر از همیشه درک کنند.

IFA-Innovation-Zone-02

آنهایی که از بخش LG ThinQ Home Zone در غرفه ال‌جی بازدید کردند فرصت تماشای فناوری‌های جدید و پیشگام در صنعتی را داشتند که ال‌جی به نمایش گذاشته بود. راحتی بیشتر، بازده انرژی و دوام یخچال‌های اینستاویو با درب دولایه و یخچال‌های پایین فریزر مجهز به سنتوم سیستم در بخش اینستاویوی غرفه ال‌جی کاملا مشهود بود.

76f04f11-da57-472b-bd50-7bf91ca9e658

ماشین‌های لباسشویی و خشکشویی مبتکرانه ال‌جی شامل ماشین لباسشویی هوشمند ال‌جی که شست‌وشوی ملایم و سریعی را میسر می‌کند به همراه دستگاه ماشین خشکشویی که با ماشین لباسشویی برای انتخاب خودکار برنامه شست‌وشو ارتباط برقرار می‌کند در بخش تویین واش غرفه ال‌جی نیز به نمایش درآمدند.

6ee7e78a-f18d-4fa3-a0e2-2db0c0a42010

ال‌جی از طریق بازی‌های تعاملی و سرگرم‌کننده یخچال‌های اینستاویو و ماشین لباسشویی مجهز به موتور دایرکت درایو با هوش مصنوعی را بیشتر به بازدیدکنندگان معرفی کرد. محتوای یخچال‌های اینستاویوی ال‌جی با دو بار ضربه به پنل شیشه‌ای نمایان می‌شود.

IFA-Innovation-Zone-03

ال‌جی برای تأکید بر این قابلیت دو بازیکن را مقابل هم قرار داد تا از طریق بازی جفت کردن کارت‌ها با هم در تعامل باشند. بازیکنان برای نمایان شدن کارت‌ها باید روی محتوای بخش درب دولایه یخچال ضربه می‌زدند. آنها باید با برگرداندن کارت‌های LINEAR Cooling و +DoorCooling می‌توانستند شانس بردن نوشیدنی‌های مجانی را به دست بیاورند.

چالش شست‌وشو با ۶ حرکت یا ۶Motion بر قابلیت دایرکت درایو هوش مصنوعی ال‌جی متمرکز بود؛ این فناوری برنامه شست‌وشوی بهینه را با پایگاه اطلاعاتی وسیع و تشخیص نوع پارچه‌ای که در حال شست‌وشو است برای ارایه بهترین نتیجه شست‌وشو میسر می‌کند. ال‌جی فرایند شست‌وشو و عملکرد ماشین لباسشویی خود را به یک بازی مبدل کرد. دو بازیکن در این چالش به شکل آواتار باید با حرکات ماشین لباسشویی زمان را نگه می‌داشتند. برای بردن در این مسابقه لازم بود با ریتم حرکات متنوعی که روی نمایشگر دیواری نشان داده می‌شد هماهنگ شد.

IFA-Innovation-Zone-05

نمایشگاه IFA 2019 امکان تجربه فناوری‌های پیشرفته و مشتری‌محور ال‌جی را به شیوه جدید و مبتنی بر بازی برای خانواده‌ها فراهم کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو