Quantcast
خرداد ۸, ۱۳۹۹
May 28, 2020
71292062_519985562159216_2302350567777679289_n(1)

با اینکه بازار لوازم ورزشی هوشمند در حال تحول است، تقریباً از ورزشکاران آماتور گرفته تا حرفه‌ای‌ها، بخشی از کمد لباس‌ها به لباس‌ها و تجهیزات ورزشی مجهز به فناوری اختصاص دارد؛ چیزهایی مثل تی‌شرت‌های  متراکم و فشرده‌سازی عضلات، شلوارک‌های ورزشی یا شلوارهای یوگا. این آیتم‌ها برای برآورده کردن نیازهای متنوعی طراحی شده‌اند؛ هر چیزی از بهبود وضعیت تنفس و انعطاف‌پذیری تا آماده کردن عضلات خاص برای خروجی قدرتمندتر.

با این حال، همان طور که در مورد فناوری هوشمند صحبت شد، در همه لباس‌های ورزشی یک چیز به صورت مشترک وجود دارد: اگر درست هم استفاده شوند، پس از اتمام کارتان، عرق را به خود جذب می‌کند و بو می‌گیرد.

man-on-bicycle
به جای آنکه روزهای متمادی لباس‌های ورزشی خود را داخل سبد لباس‌های کثیف بیندازید و آنها را به حال خود بگذارید، ماشین لباسشویی TwinWash ال‌جی به کاربران امکان می‌دهد تا بتوانند به شیوه مؤثرتری دفعات کوچک‌تر و کم‌حجم‌تری از لباس‌ها را بشویند.

لگن دوم این ماشین لباسشویی کوچک‌تر است و شما می‌توانید فوراً لباس‌های کثیف خود را با برنامه شست‌وشوی خاص بشویید تا هم مصرف آب کمتر شود و هم از هزینه مصرف برق بکاهید. این لگن دوم انعطاف‌پذیری بیشتری به شما می‌دهد و اطمینان می‌دهد که هر تکه از لباس‌ها با تنظیمات مناسب و خاص شسته شود. ال‌جی TwinWash برنامه‌های شست‌وشوی قابل دانلود کردن دارد و تنها ماشین لباسشویی است که با فناوری‌های پیشرفته خود می‌تواند از پس لباس‌های ورزشی شما که نیاز به مراقبت خاص دارند بر بیاید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو